'Так роздягати чернівчан ще треба вміти': Продан системно заробляє на кожному мешканцю Чернівців, - політолог

"Так роздягати чернівчан ще треба вміти": Продан системно заробляє на кожному мешканцю Чернівців, - політолог

11.10.2018, 19:15

Політолог Михайло Шморгун розповів про можливу схему заробітку на ресурсах громади. Допис опубліковано на особистій сторінці автора у ФБ. 

"В історії сицилійської мафії чільне місце займає… сміття ! Поряд з впливами на політиків, правоохоронну систему, профспілки, організовану злочинність мафіозі старалися контролювати вивіз сміття. Італія країна південна і в надвисоку температуру, якщо не забезпечити нормальну роботу комунальних підприємств за декілька днів найпрекрасніше місце в світі перетворювалось на несумісне з нормальним життям пекло. Коли котрийсь з місцевих політиків вирішувати питання без мафіозних структур, вони переставали вивозити сміття і люди через деякий час приходили виносити ногами вперед такого мера чи префекта.

Не впевнений, що ключові чернівецькі політики знають добре історію розквіту і занепаду мафії, але механіку роботи з темою сміття інтуїтивно розуміють.

Команда Продана забирає тему сміття під свій контроль. Перш за все затормозили придбання в лізинг спецтехніки для комунального підприємства «Спецкомунтранс» . По самому підприємству теж почали лунати питання. Оскільки цим рішенням запускається фактично перехід вивезення побутових відходів в приватні руки, «Спецкомунтранс» очікує доля ЖРЕПів в ситуації з управляючими компаніями. У тендері переможуть правильні фірми, які використовуватимуть ресурси «Спецкомунтрансу» в рамках субпідрядних або інших домовленостей, а на різницю будуть отримувати прибуток за рахунок чернівчан. Тема стара, як світ, але досі робоча.

Я настільки впевнений, що все буде проведений за сценарієм Продана через те, що сам тендер по вивезенню побутових відходів буде проводити контрольований Василем Сафроновичем виконком , а контрольований Бешлеєм ДЖКГ розроблятиме тендерну документацію. Тому процес виведення теми «сміття» в приватні руки буде демократичним, але контрольованим. З максимальним дотриманням чинного законодавства, як кажуть в таких ситуаціях.

Коли сміття упливе приватним фірмам, можна буде очікувати подібний сценарій для Водоканала, Міськшепу, ЧТУ і т.д. Власне системності Василя Сафроновича в цих питаннях можна лише позаздрити. Так роздягати чернівчан ще треба вміти. Однією рукою заробляти на кожному жителю міста, а другою рукою з непробивною міною робити «хороші діла» бабушкам та іншим малоімущим за їх же гроші. Льоша так не вмів…"

1


КОМЕНТАРІ (3)

Пане Михайло! Самий ефективний господар це власник. Звичайно жоден власник не буде працювати собі в збиток,  Ви теж. Тому цирки про низькі ціни на воду, на вивіз сміття, на ціну квитка - це і є родягання чернівчан. Якщо порахувати які кошти пішли на утримання ЧТУ, водоканалу в минулому і теперішньому роках, а чиї це кошти? правильно платників податків, то реальні ціни на воду на вивіз сміття на проїзд в електротранспорті є на порядок вищі!!! Так хто сицілійська мафія??? Вам не подобаються дії економіста, давайте пропоиції по наведенню ладу із позиції журналіста. Підключайте до цієї справи знаних економістів.  Друкувати замовні статті вигідно з економічної точки тільки Вам, але дуже швидко вас люди зашморгають.

avatar

Чернівчанин

12 жовтня 2018 07:17

Пане Шморгун, коли ви вже навчитеся грамотно писати і висловлюватись літературною українською мовою, а не дворовим сленгом? А по-друге, не варт недовченому політолуху аналізувати і непрофесійно висловлювати свої припущення в тій сфері, де ви просто - нібельмес... Ганьба.

avatar

Юрій

12 жовтня 2018 09:15

Шморгуна зрозуміти можно, він теж їсти хоче от і шукає кому б себе дорожче продати. Але ніхто його не хапає, от і змушений кулявлобні крішки доїдати. Нестабільна професія одне слово. Але нічого скоро вибори, буде і на його столі ковбаса.

avatar

Підкайдашев

12 жовтня 2018 10:45

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.