Суд продовжує розглядати справу Білика щодо підкупу виборців (ОНОВЛЕНО)

Суд продовжує розглядати справу Білика щодо підкупу виборців (ОНОВЛЕНО)

28.09.2018, 11:05

Сьогодні, 28 вересня, у Шевченківському районному суді Чернівців відбувається чергове засідання у справі депутата міської ради Ростислава Білика.

За результатами судових засідань у справі підкупу виборців Ростиславом Біликом, які відбулись 12 і 13 вересня, було допитано лише одого свідка. Тому суддя ухвалив рішення примусово доставити інших свідків до зали суду..

Як повідомляє кореспондент ТВА, одна зі свідків підтвердила, що до неї перед виборами зайшов студент і назвав прізвище, за кого потрібно голосувати. Також вона повідомила, що їй за це пообіцяли 250 гривень, сказали сфотографувати бюлетень і паспорт, але після голосування гроші так і не дали.

Зазначається, що наразі до зали суду прибули чотири свідки. Сьогодні відбувся суд у справі Білика, на якому допитали перших чотирьох свідків, щодо яких був застосований привід.

Як повідомляє громадянська мережа Опора, свої свідчення суду надали троє членів дільничих виборчих виборців комісії та одна з виборців, яка за грошову винагороду фотографували бюлетені з голосами за Білика в кабінках для голосування.

Інших двох свідків, які знову не з'явилися на засідання, суд своєю ухвалою зобов'язав сплатити стягнення у розмірі 1762 гривень.

Також завдяки приводу було встановлено, що близько десяти свідків змінили місце проживання, оскільки виписалися з гуртожитків. Звязатися з ними та встановити адресу проживання для застосування приводу доручили прокурору.

Наступні судові засіння у цій справі відбудуться 4 та 11 жовтня о 14.00.

***

Детально – дивіться сьогодні о 19:30 на телеканалі ТВА.
 
Джерело: https://tva.ua/ та https://molbuk.ua/
1