Сто тридцять два мільйони гривень для забезпечення стабільної життєдіяльності регіону

Сто тридцять два мільйони гривень для забезпечення стабільної життєдіяльності регіону

14.11.2017, 21:47

Звернення до Кабінету Міністрів України з проханням прискорити розподіл Стабілізаційної дотації місцевим бюджетам прийняли депутати крайового парламенту Буковини на другому пленарному засіданні 17-ї сесії обласної ради сьогодні, 14 листопада. Так, за словами ініціатора розгляду звернення – Лілії Бортич, це дасть можливість забезпечити працівників бюджетних установ області асигнуваннями на заробітну плату.

«Незважаючи на вжиті з початку року заходи щодо встановлення дієвого контролю за використанням бюджетних коштів, запровадження непопулярних заходів щодо оптимізації видатків місцевих бюджетів та спрямування на вирішення існуючих проблем додаткових фінансових ресурсів, на даний час незабезпеченість захищених статей видатків місцевих бюджетів складає майже 132 млн. грн.», – йдеться у зверненні. Саме таку суму депутати обласної ради попросили передбачити для Чернівецької області під час розподілу Кабінетом Міністрів України Стабілізаційної дотації.

Відтак депутати розглянули низку запитів щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності територіальних громад регіону. Зокрема, народні обранці підтримали запити Анатолія Сухаря щодо виділення коштів Данковецькому навчально-виховному закладу Хотинського району, відновлення роботи виробничо-комерційного товариства «Арго» та відміни мита і ПДВ на імпорт обладнання для переробки лісо деревини, Любові Годнюк щодо виділення коштів обласній комунальній установі «Чернівецький обласний центр служби крові» для придбання сучасного медичного обладнання та проведення необхідних ремонтних робіт, Альони Гливко щодо завершення капітального ремонту автомобільної дороги загального користування в с.Молодія Глибоцького району, Світлани Фочук щодо покращання надання послуг з енергопостачання жителям Сторожинецького району та розробки обласної програми з берегоукріплення, запит Михайла Чорнея до головного управління статистики у Чернівецькій області та інші.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради
1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.