Стало відомо, з ким Осачук може край боронити

Стало відомо, з ким Осачук може край боронити

26.11.2019, 16:18

Новий голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук записав відеозвернення зі свого робочого кабінету, в якому він розповів про те, як пройшов його перший робочий день на посаді.

Як повідомляє molbuk.ua, цей відеозапис з’явився сьогодні на Facebook-сторінці Чернівецької ОДА.

Осачук розповів, що сьогодні мав низку зустрічей, які стосувалися життєво важливих питань Чернівецької області.

"Це були представники Селятинської громади з наших буковинських Карпат. Це була селекторна нарада із прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком про дуже важливі і нагальні, актуальні питання зі сфери охорони здоров’я", – сказав голова ОДА.

Він додав, що у взаємодії з депутатами Чернівецької обласної ради ОДА необхідно перевести всі обласні комунальні заклади охорони здоров’я у "новий формат".

"Їх треба забезпечити комп’ютерами, підключити до системи електронних послуг у сфері охорони здоров’я. Все, що стосується вакцинації – Чернівецька область, на щастя, не є серед гірших. У нас показники навіть – вище середнього", – сказав Сергій Осачук, закликавши буковинців подбати про своє здоров’я.

"Давайте заберемо і мінімізуємо будь-яку можливість нашкодити нашому здоров’ю. І вакцинуємося, ці вакцини доступні у всіх медичних закладах нашої області. Не треба цього боятися", – додав голова ОДА.


Окрім того Осачук повідомив, що сьогодні об 11.00 він провів "дуже важливу зустріч" робочої групи із затвердження Плану стратегічного розвитку Чернівецької області на період до 2027 року.

  Посадовець додав, що "експерти його надихають на роботу".

  "Сьогодні я відчув, що є з ким край боронити. Я вам дякую за те, що ви поряд зі мною", – сказав Сергій Осачук.

  Зазначимо, що своє відеозвернення голова ОДА записав на тлі годинника у робочому кабінеті.

  "Він символізує лише одне – що сьогодні розпочався відлік часу, коли я заступив на таку відповідальну посаду", – додав Осачук.

  Ключові посади у Чернівецькій обласній державній адміністрації можуть отримати люди, наближені до екс-нардепа Оксани Продан, голови Сокирянської райради Василя Козака та нардепів-мажоритарників від фракції "Слуга народу".

  Такий висновок випливає з інформації, яку кореспонденту molbuk.ua повідомили власні джерела.

  Зокрема, на посаду першого заступника голови ОДА начебто претендує депутат Чернівецької міської ради Богдан Ковалюк. Нагадаємо, його пов’язують із діяльністю секретаря міськради Василя Продана та його дружиною, екс-нардепом Оксаною Продан.

  Також на посаду заступника голови Чернівецької ОДА нібито претендує асистент економічного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича, кандидат політичних наук Олексій Волощук. Раніше він був координатором проекту в Кіцманській районній державній адміністрації, а також у 2015 році балотувався до Чернівецької обласної ради від політичної партії "Відродження".

  Окрім того, заступником голови Чернівецької ОДА може стати Олексій Бойко, який наразі є заступником голови Сокирянської районної ради. Як відомо, її очолює Василь Козак – батько народного депутата від партії "Слуга народу" Володимира Козака.

  За інформацією джерел molbuk.ua, посаду заступника голови ОДА може отримати і кандидат політичних наук, співробітник кафедри політології та державного управління ЧНУ імені Юрія Федьковича Микола Гуйтор.

  Водночас посаду керівника апарату Чернівецької облдержадміністрації можуть віддати Ігорю Крохмалю, який до цього очолював Новоселицьку, а також Кіцманську міжрайонну державні податкові інспекції Чернівецької області ДПС.

  Разом з тим, до кадрового резерву на керівні посади в ОДА та області начебто розглядають ряд кандидатур.

  Зокрема, Анатолія Іліщука, котрий раніше оприлюднив на сайті НАЗК електронну декларацію про те, що він претендує на посаду голови Путильської районної державної адміністрації.

  Серед претендентів на посади – Юлія Москалюк, яка на парламентських виборах у липні 2019 року була довіреною особою кандидата у нардепи від "Слуги народу" Валерія Божика.

  Чиновницьку посаду може отримати і Єгор Васильєв. Про нього відомо, зокрема, те, що він на виборах до Чернівецької міськради у 2006 році перебував у списку кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради від Партії регіонів. Наразі він є помічником народного депутата від "Слуги народу" Олени Лис (на громадських засадах).

  Окрім того, одним з претендентів на посаду називають Олексія Редька – юриста, колишнього депутата Чернівецької міської ради, нинішнього помічника народного депутата від партії "Слуга народу" Валерія Божика (на громадських засадах).

  У списку претендентів на посади є також підприємниця зі Сторожинця Алла Москалюк. На місцевих виборах у 2015 році вона балотувалась в депутати Сторожинецької міськради від політичної партії "Наш край".

  За інформацією джерел molbuk.ua, до кадрового резерву Чернівецької ОДА увійшов також Микола Обершт – колишній керівник комунального підприємства "Радіостанція "Голос Новоселиці".

  Крім того, у списку претендентів на посади є прізвища Романа Марченка, Олени Вовк, Романа Дворського і Олександра Ткачука.

  Джерело: molbuk.ua

1