«Справа Череватого»: адвокат екс-головного лісівника Буковини вважає, що окремі ЗМІ тенденційно висвітлюють справу (+коментар Сергія Зарайського)

«Справа Череватого»: адвокат екс-головного лісівника Буковини вважає, що окремі ЗМІ тенденційно висвітлюють справу (+коментар Сергія Зарайського)

06.02.2018, 22:19

У Чернівцях Шевченківський районний суд продовжив термін відсторонення від посади начальника управління лісового і мисливського господарства, головного лісівника Буковини Романа Череватого, який підозрюється у спробі підкупу правоохоронця.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу ТВА. 

Під час сьогоднішнього судового засідання сторона обвинуваченого хотіла заборонити журналістам здійснювати відеозапис слухання.

"Безвідносно від того, яке рішення прийме суд у подальшому, на підставі тих доказів, уже йдуть в пресі та інтернет-виданнях публікації, де уже тенденційно висвітлюються якісь моменти, пов’язані з цією справою", - заявив адвокат Череватого.Щоправда, суддя це прохання відхилив.

Водночас Череватий запевнив, що втікати від правосуддя не збирається. 

"Протягом цього часу я звертався на виклики прокуратури, яка знаходиться у місті Львові, вчасно приїжджав. Всі ті вимоги, які були... Здав закордонний паспорт. Я втікати нікуди не хочу. Я дійсно хочу розібратися у цій справі, щоби було винесене дійсно справедливе рішення", - сказав обвинувачений.

У свою чергу представник військової прокуратури подав клопотання про продовження терміну відсторонення Череватого від посади на два місяці, аби він не міг тиснути на свідків справи. Прохання прокуратури суд задовольнив.

Водночас розгляд справи перенесли.Нагадаємо, у жовтні 2017 року правоохоронці затримали керівника Чернівецького обласного управління лісового господарства Романа Череватого під час спроби підкупу посадовця місцевої поліції, пише molbuk.ua

За інформацією правоохоронців, керівник обласного управління лісового та мисливського господарства пообіцяв систематично сплачувати "данину" начальникові управління захисту економіки Нацполіції за те, щоби правоохоронці не втручалися у махінації лісівників. Оперативники затримали хабародавця під час першої спроби передачі коштів у сумі 4,2 тис євро та 2,3 тис доларів США.

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.