'Спадковий тролейбусник з діда-прадіда Бодя Ковалюк із шкіри ліз, аби Чернівці накупили старих рогатих євроблях': Блог Мостіпаки

"Спадковий тролейбусник з діда-прадіда Бодя Ковалюк із шкіри ліз, аби Чернівці накупили старих рогатих євроблях": Блог Мостіпаки

15.04.2018, 10:25

У Чернівцях нарешті виявили причину масової трудової міграції українців. Виявив її не будь-хто, а другий за значимістю після професора Йозефа Шумпетера економіст від нашого економічного факультету Василь Сафронович Продан. 

За даними Сафроновича, всі масово гребуть звідси не через тотальну корупцію, загрозу власній безпеці, "монопольки" в усіх сферах економіки, олігархів-"кровосісь", бариг і пройдисвітів у владі та опозиції, дрібних "схемщиків" і великих телепнів в управлінні, а через неефективний менеджмент. Наприклад, у тролейбусному управлінні Чернівців, звідки молоді водії табунами звалили до Польщі, а за кермо посідали діди і баби, яким би вже внуків бавити. 

І тут Сафронович на всі сто правий. Не депутати винні, що всі звалили. Не депутати. А менеджмент. А чого? Бо все просто і логічно. І Василь Сафронович то просто і логічно пояснює – раз там не сидить людина Сафроновича, то й водії відгребли до Польщі, бо "неефективний менеджмент". 
«Пень, але свій» або про ефективний менеджмент. Блог Мостіпаки

А от, наприклад, якби мер Каспрук призначив на посаду начальника троліків Бодю Ковалюка, то все було би по-іншому. Тоді водії би не просто звалили до Польщі на заробітки, а Бодя Ковалюк відправив би їх до якогось Вроцлава в командировку, на стажування, як братську допомогу союзній Польщі і просто для передачі передового досвіду користування рогатими євробляхами у зимово-осінній період. І мер Каспрук тоді би був не просто "фі, мер Каспрук", а "шановний Олексій Павлович Каспрук". 

А так, раз на головній посаді у тролейбусному управлінні нема спадкового тролейбусника з діда-прадіда Боді Ковалюка, який із шкіри ліз, аби Чернівці накупили старих рогатих євроблях, то там "неефективний менеджмент". 

От був би там Бодя, то Василь Сафронович на всіх тілівізорах старі вбиті "Шкоди" і рогаті євробляхи називав би не інакше як "Боїнгами" і "Шатлами"наших доріг, а Бодю найефективнішим менеджером усіх тролейбусних парків світу за усі часи і в усіх народів, навіть тих, які тролейбуса ніколи не бачили. Бо Бодя - свій пацан. А свої пацани у Василя Сафроновича, як дружина цезаря – поза підозрами і всі ефективні та сонцесяйні. Тим більше, що справжніх "дружин цезаря" у Василя Сафроновича не дуже й багато і Бодя – серед них. 

***

Та якщо по справедливості, то "свої пацани" - далеко не винахід Василя Сафроновича. Поява їх на різних владних посадах в Україні у центрі і на місцях датується ще серединою 90-х років минулого століття. Так, приблизно десь тоді на зауваження, що його новий заступник – пень, один із тодішніх голів Чернівецької ОДА просто і логічно зауважив: "Пень, але свій". Щоправда, на посаді він довго не протримався і особливою ефективністю його губернаторство не відрізнялося. Чи пов’язано якось це із наявністю у команді "свого пня", історія досі це замовчує. 
«Пень, але свій» або про ефективний менеджмент. Блог Мостіпаки

Втім, Боді Ковалюка це жодним чином не стосується. Бо, по-перше, народжений у тролейбусному селі Вікно Богдан Іванович Ковалюк бачив тролейбуси ледь не з пелюшок. А по-друге, досвід ефективного менеджменту він набув ще на Чернівецькій цегельні №1, де рахувався не так давно виконавчим директором. Та, якщо ви думаєте, що нині на цегельні №1 зможете знайти цеглу, то глибоко помиляєтеся. Цегли там давно нема, а у вихідні її територія перетворюється у чисто-конкретну паркову для тих, хто приїжджає на "Зелений базар". 

До речі, з нинішніх чернівецьких тролейбусів теж вийшли би непогані пиріжкові на колесах або ларьки для чебуреків. Так що ефективний менеджер Бодя Ковалюк тролейбусному управлінню дуже би навіть згодився. До того ж він – особа наближена до самого Василя Сафроновича. 

Тож, якщо хочете стати "ефективним менеджером" будь-де, хоч у тролейбусному управлінні, а хоч у цегельні, ковбасному цеху, огірковій теплиці, чи у борделі, то станьте чиїмсь пацаном. 

Інакше нічого вам не світить, хіба валити до Польщі. Бо нема на то ради. 

Олександр Мостіпака

Джерело: «Пень, але свій» або про ефективний менеджмент. Блог Мостіпаки

1


КОМЕНТАРІ (2)

мостипака нехай слідкує за пані іриною та її коханцем а не пише тут дурню

avatar

юра село

15 квітня 2018 15:50

О, у матриці коханець завівся)))

avatar

1

16 квітня 2018 20:21