Сокирянський район отримає 5 мільйонів гривень на продовження будівельних робіт районного Палацу культури

Сокирянський район отримає 5 мільйонів гривень на продовження будівельних робіт районного Палацу культури

15.09.2020, 12:53

Фінансування завершення робіт з будівництва освітньо – мистецького центру в м. Сокиряни продовжено. 

Про це повідомляє Сокирянська районна державна адміністрація.

Продовження  будівельних робіт районного Палацу культури відбудеться за наполяганням голови Сокирянської районної ради Василя Козака. Замовником будівництва об’єкту є управління капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації. Внутрішні роботи, за сприяння Василя Козака та за розуміння керівництва підрядної організації, не вщухають ні на день.

За домовленістю районної влади з керівництвом ПрАТ «Укргідроенерго» щорічно здійснюється фінансування на розвиток соціальної сфери Сокирянського району та м. Новодністровськ.

Днями затверджено та підписано всіма зацікавленими сторонами Перелік об’єктів соціального призначення м. Новодністровськ та Сокирянського району, фінансування яких здійснюється згідно Титулу будови, на 2020 рік.

Згідно цього Переліку, Сокирянський район отримає 5 мільйонів гривень на продовження будівельних робіт масштабного об’єкту районного Палацу культури.

Як повідомили в РДА, мультифункціональний Центр надаватиме послуги книгозбірні, мистецьких шкіл, тут розташовано кінозал, створюються молодіжні та дитячі простори тощо. 

Місту Новодністровськ також спрямовано 5 мільйонів гривень: в черговий рік на реконструкцію та покращення об’єктів житлового фонду, реконструкцію міської лікарні, шестирічного будівництва газової котельні КУ ДЮСШ, облаштування індустріального парку в м. Новодністровськ.

 

1