Світ не вірить у причетність Тимошенко до вбивства Щербаня: cенсаційний відеокліп з Тимошенко

Світ не вірить у причетність Тимошенко до вбивства Щербаня: cенсаційний відеокліп з Тимошенко

28.01.2013, 13:10

Міжнародна спільнота не вірить твердженням першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна про причетність Юлії Тимошенко до вбивства Євгена Щербаня.

Про це заявив голова комітету Європарламенту з закордонних справ Ельмар Брок у інтерв’ю "Deutsche Welle", повідомляє "Українська правда".

"Ми мусимо констатувати, що перший заступник генпрокурора Кузьмін продовжує свою боротьбу з Юлією Тимошенко і накопичує безліч обвинувачень, які так само мало виправдані, як і всі попередні. Міжнародна спільнота в цьому вже переконалася", - заявив Брок.

"Це є свідченням вибіркового правосуддя. Обвинувачення в убивстві вже давно були спростовані як безпідставні. І в даному разі йдеться про те, щоб знищити Юлію Тимошенко як політика і людину", - заявив він.

За словами Брока, "нові докази також некоректні".

"Свідки з боку Тимошенко у переважній більшості не визнаються та не отримують права висловитися. Ми маємо справу з вибірковим правосуддям. Кузьмін, якби була його воля, міг би довести, що Тимошенко відповідальна за плями на Місяці", - сказав він.

Брок каже, що Євросоюз може заблокувати Кузьміну в'їзд, як це зробили США:

"Так, ми теж можемо так зробити. У випадку Білорусі та Сирії це вже сталося. І якщо так буде відбуватися далі, то це торкнеться пана Кузьміна. Ми будемо змушені вжити заходів проти тих, хто систематично руйнує принципи правової держави".

Євродепутат вважає, що на саміті Україна - ЄС 25 лютого будуть порушуватися "теми браку реформ в галузі юстиції, давно обіцяних реформ Генеральної прокуратури, а також теми виборчого права та справедливих виборів".

Брок наголосив, що ці передумови мають бути виконані, щоб угода про асоціацію була підписана у Вільнюсі наприкінці листопада, – і політики в розмовах ставляться до цього з розумінням.

"Однак заступник генпрокурора Кузьмін проводить власну політику. В мене склалося враження, що він найвпливовіша людина в Україні", - зазначив Брок.

Фото і відео Юлії Тимошенко з народження на пісню Кріса Ріа "Julia"

1


КОМЕНТАРІ (7)

А в чому сенсація?

avatar

????

28 січня 2013 10:28

 ЮЛЯ -НАШ ПРЕЗИДЕНТ!  СЛАВА УКРАЇНІ!

avatar

Сніжана

28 січня 2013 17:12

 ЮЛЯ -НАШ ПРЕЗИДЕНТ!  СЛАВА УКРАЇНІ!

avatar

Сніжана

28 січня 2013 17:12

Композиция под №6 Julia из альбома Espresso Logic 1993 года, написана Крисом Ри и посвящена своей младшей дочке Джулии.

avatar

Фан Криса Ри - для буковинской рагульни

28 січня 2013 19:24

при чем сдесь єтот крис ри?

avatar

28 січня 2013 22:22

Чудовий кліп - це стосується і музики, і виконання, і відеоряду. І чи багато політиків можуть похвалитися, що їм присвячували такі щирі пісні? Відносно окремих коментарів: на жаль, вміння клацати по клавіатурі ще не є показником інтелекту і культури.

avatar

Чернівчанка

29 січня 2013 09:47

Композиция под №6 Julia из альбома Espresso Logic 1993 года, написана Крисом Ри и посвящена своей младшей дочке Джулии, которая никогда неявлялась и неявляется Юлией Тимошенко.  

avatar

Фан Криса Ри

29 січня 2013 16:14