САП хоче, щоб з нардепів Розенблата і Полякова, які нібито за хабарі вносили  зміни в законодавство щодо видобутку бурштину,  зняли недоторканність

САП хоче, щоб з нардепів Розенблата і Полякова, які нібито за хабарі вносили зміни в законодавство щодо видобутку бурштину, зняли недоторканність

20.06.2017, 14:54

Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала в Генеральну прокуратуру подання на притягнення до відповідальності народних депутатів Борислава Розенблата і Максима Полякова.

Про це повідомив керівник САП Артем Ситник на спеціальному брифінгу у вівторок.

 "Подання щодо зняття депутатського імунітету з народних депутатів Розенблата і Полякова скеровані генеральному прокурору. Сподіваюсь, що генеральний прокурор оперативно відреагує на ці листи і направить подання до Верховної Ради", – сказав Ситник.
 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Охоронця нардепа від БПП "Солідарність" Розенблата затримали з 200 тисячами хабара. Депутат каже, що це провокація

Народні депутати Борислав Розенблат та Максим Поляков вносили за хабарі зміни в законодавство щодо видобутку бурштину.

Про це в ході брифінгу у вівторок заявив керівник САП Назар Холодницький.

 Ситник повдіомив, що загалом по цій справі на сьогодні 6 особам повідомлено про підозру: 2 – охоронці нардепа, помічник, 3 представники об’єднання Депутатський контроль.

За словами Холодницького, депутати отримували грошові кошти від представника підприємтсва-нерезидента України, який вийшов на депутатів для налагодження видобутку бурштину, при чому запропонувавши змінити податковий та митний кодекс.

"Поляков залучив до цього Розенблата, оскільки останній є автором законопроекту, що регламентує видобуток так експорт бурштину", - зазначив він.

"За вигоду Розенблат та Поляков внесли правки до законопроектів. Це правки щодо зменшення ренти за видобуток бурштину. за ці зміни вони отримали 15 тисяч додарів", - пояснив Холодницький.

Джерело: Роман Кравець, Українська правда
 
http://www.pravda.com.ua/news/2017/06/20/7147434/
1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.