Саакашвілі заявив, що його намагалися викрасти автоматники

Саакашвілі заявив, що його намагалися викрасти автоматники

09.02.2018, 22:30

Екс-глава Одеської ОДА Михеїл Саакашвілі заявляє, що він перебував у київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv за запрошенням "групи іноземців", коли його нібито спробували затримати невідомі.

Про це він заявив під час прес-брифінгу під готелем, повідомляє "Укрінформ".

"Я зранку приїхав пити чай із групою іноземців - моїх друзів, поговорити про ситуацію, яка склалася навколо мене", - сказав Саакашвілі.

За його словами, охорона готелю повідомила йому про те, що "група автоматників" зайшла у фойє готелю і спробувала проникнути до ліфту. Саакашвілі стверджує, що після того, як невідомі не змогли пред'явити охороні готелю документи, що засвідчують особу, їх видворили з готелю.

Саакашвілі також заявив, що зараз він проживає біля Московської площі у Голосіївському районі Києва. "З Костьольної, до речі, я вже з'їхав, бо це був офіс і там ми не могли дозволити собі далі жити", - сказав він.

Раніше соратники Саакашвілі заявили про спроби спецназівців затримати політика у київському готелі. Зокрема, за словами одного з лідерів партії "Рух нових сил" Юрія Дерев'янка, спецназівці сказали, що приїхали на вимогу прикордонної служби.

Водночас у Держприкордонслужбі та СБУ заявили, що не спрямовували "Альфу" до готелю, де перебуває Саакашвілі.

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.