Рибак вважає, що Фищук давно міг змінити керівника управління лісового та мисливського господарства

Рибак вважає, що Фищук давно міг змінити керівника управління лісового та мисливського господарства

11.10.2017, 19:54

 Народний депутат України Іван Рибак відмовився коментувати затримання керівника управління лісового та мисливського господарства Чернівецької області, якого у понеділок було затримано правоохоронцями під час спроби підкупу посадовця Нацполіції.

Так, на запитання кореспондента molbuk.ua "Чи відчуваєте відповідальність за призначення цієї людини на посаду в управлінні лісового господарства?", Рибак відповів:

"Ви сформулювали запитання дуже дивно. Нібито вам відомо, що я призначав або брав участь у його призначенні… Давайте не спекулювати. Я розумію, що на парканах дуже багато чого пишуть. Перед тим, як задавати такі запитання, ви повинні дізнатися, хто подавав подання на призначення Романа Череватого заступником (начальника управління лісового господарства, - авт.). Бо, як вам відомо, він не був начальником управління лісового господарства", - зазначив нардеп.

"Коли я працював першим заступником голови ОДА, керівником відповідного управління був пан Ковальський. Його призначення було навесні 2014 року. Станом на момент, коли я звільнився з посади першого заступника голови ОДА, пан Ковальський перебував на посаді. Тому, говорити про те, що я якимось чином причетний чи ставив підписи на документах про призначення, просто смішно", - сказав Рибак, зазначивши, що керівників управлінь лісового господарства призначає керівництво Державного агентства лісових ресурсів, а не посадові особи ОДА.

"Упродовж останніх трьох років головою обласної адміністрації є Олександр Фищук. І я думаю, що ніхто йому не забороняв подати кандидатуру на призначення керівника управління лісового та мисливського господарства", - сказав депутат.

Разом з тим, нардеп відмовився давати оцінки цьому затриманню.

"Я не можу констатувати цю ситуацію з точки зору правоохоронців, чим вони керувалися, і що там відбувалося. Оцінку повинні надати саме правоохоронці - хто кому що давав? За що? Ви розумієте, якщо хтось дає комусь хабара, значить є якісь порушення. Напевно, були. Я просто не володію інформацією. Я все дізнався, певно, як і ви, із засобів масової інформації", - сказав Іван Рибак.

Окрім того, політик заперечив інформацію, озвучену нардепом Максимом Бурбаком, начебто затриманий посадовець є кумом Рибака. Натомість депутат заявив, що знайомий із затриманим з 2009 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Вдячний правоохоронним органам за проведену операцію": Бурбак прокоментував гучне затримання посадовця у Чернівцях

"Було би дивно, якби я казав, що я не знаю Череватого. Я його знаю. Це людина, яка працювала в екологічній інспекції з 2009 року, коли я теж там працював. У нас немає ні кумівських, ні родинних стосунків, тому звідки Максим Юрійович взяв таку інформацію - напевно, треба запитати в нього. Можу охарактеризувати Романа як людину, яка знає свою роботу. А стосовно того, що сталося, коментарів давати не буду, бо це справа правоохоронних органів", - додав нардеп.

Як відомо, Романа Череватого було призначено на посаду першого заступника начальника Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства 17 листопада 2014 року. Представлення посадовця відбулося наступного дня на нараді в управлінні за участю тодішніх начальника відомства Анатолія Ковальського та першого заступника голови Чернівецької ОДА Івана Рибака.

9 жовтня у Чернівцях правоохоронці затримали керівника Чернівецького обласного управління лісового господарства під час спроби підкупу посадовця місцевої поліції.

Джерело: molbuk.ua

1


КОМЕНТАРІ (1)

Рибак мастак тільки грати на баяні. Як таке може бути, щоб народний депутат (НАРОДНИЙ!), обраний від лісових районів, не знав, що робиться в лісовій галузі, і не міг дати тому оцінку. Як?! Піджав безсовісно хвоста, і він - не він і Череватий йому, бач, ніхто. Як не рили орли Тичини по лісах, але так і не накопали незаконних рубок. Ну нема! Хоч іди самому рубай! А показати боротьбу треба! Тоді здали Череватого, який їм повірив як своїм друзям. Ще Зінченко обіцяв-клявся показати чорні валізи з експорту. Показав? Одна Руслана бігає у Путилі нещодавніми вітровалами і кричить про незаконні рубки. А Рибак показав зараз в усій красі всю свою підлувату суть. Грай, Рибак, граще на гармошках.

avatar

баян-гармошка

11 жовтня 2017 19:18

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.