Рибак привітав мешканців Вижницького, Кіцманського, Сторожинецького та Путильського районів, для яких погоджено фінансування важливих соціальних проектів у 2018 році (+ВІДЕО)

Рибак привітав мешканців Вижницького, Кіцманського, Сторожинецького та Путильського районів, для яких погоджено фінансування важливих соціальних проектів у 2018 році (+ВІДЕО)

19.04.2018, 18:01

Завершилося засідання Комісії Державного фонду регіонального розвитку по затвердженню переліку інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2018 році.

Про це повідомив народний депутат України Іван Рибак. 

Вітаю мешканців Вижницького, Кіцманського, Сторожинецького та Путильського районів Чернівецької області, адже Комісією погоджено фінансування таких проектів:

- добудова групових приміщень ДНЗ “Берізка” у с. Іспас Вижницького р-ну – 2 408,7 млн грн.;
- добудова спортзалу з внутрішніми вбиральнями до Оршівецького ЗНЗ І-ІІІ ст. у с. Оршівці Кіцманського р-ну – 6 026,06 млн грн.;
- будівництво спортзалу та НВК в м. Сторожинець по вул. Б.Хмельницького, 112-Б – 4 073,68 млн грн.;
- реконструкція стадіону “Карпати” ім. А. Гусіна в Путилі - 5 511,53 млн грн.

Вдячний Віце-прем’єр-міністру – Міністру регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко за розуміння та підтримку реалізації цих важливих проектів на території Буковини.

Крім цього, домовилися, що разом з Мінрегіоном ми доопрацюємо відповідні матеріали для того, щоб почати фінансування інших об’єктів, які пройшли конкурсний відбір відповідною Комісією при Чернівецькій ОДА, але не ввійшли на сьогоднішньому засіданні до погодженого Комісією ДФРР переліку інвестиційних програм та проектів.

Мова йде про:

- реконструкцію даху Валявського ЗНЗ І-ІІ ст. у с. Валява Кіцманського р-ну;
- капітальний ремонт даху Малятинського ЗНЗ І-ІІ ст. в с. Малятинці Кіцманського р-ну;
- реконструкцію ЗНЗ І-ІІІ ст. з прибудовою санвузлів та будівництво котельні в с. Нижні Станівці Кіцманського р-ну;
- капітальний ремонт районного будинку культури в смт Путила;
- прибудову внутрішніх вбиралень до будівлі ЗНЗ І-ІІ ст в с. Кліводин Кіцманського р-ну;
- реконструкцію будівлі школи з прибудовою санвузлів та актової зали ЗНЗ во вул. Шкільній в с. Борівці Кіцманського р-ну;
- будівництво ЗОШ І-ІІІ ст. на 240 учнівських місць навчання у с. Усть-Путила Путильського р-ну;
- реконструкцію Їжівської ЗОШ І-ІІ ст. по вул. Штефан чел Маре, 154 у с. Їжівці Сторожинецького р-ну.

Наразі ці проекти знаходяться на стадії доопрацювання та остаточного погодження. Тож тримаємо руку на пульсі, буду повідомляти про хід розвитку подій.

1


КОМЕНТАРІ (4)

А як з будівництвом моста на об"їзній дорозі (вул. Клинівська) у Сторожинці? Здається, серед перелічених це найважливіший об"єкт, на  який має бути скерована увага та забезпечена, державна і депутатська підтримка. Хіба не так, Рибаче?!

avatar

Михайло

20 квітня 2018 07:11

Шановний пане Михайле! З повагою до Вас хочу звернути увагу на Вашу непоінформованість з даного питання. У минулому році урядом, за моїм наполяганням було виділено кошти у розмірі 22млн.грн на ремонт об‘єкту про який йдеться. Чому не виконані роботи? Де кошти? Це питання до обласної влади, яка відповідає за їх освоєння. Я не втручаюсь у вибір підрядників і не можу впливати на цей процес. Все залежне від мене було зроблено і кошти область повинна була використати. Як мені звертатися до Уряду вдруге з приводу виділення коштів на той самий об‘єкт. Де гарантія, що історія не повториться?

avatar

Рибак Іван

20 квітня 2018 13:34

Дякую. Звісно, що я не можу бути в курсі всіх ваших справ. Знаю однак, що моста як не було, так і нема.

avatar

Михайло Рибаку

20 квітня 2018 22:59

Пане Іване,я теж хочу Вам нагадати наше прохання. Прохання від всіх депутатів Киселівської с.р.

Ми просили на перенесення кухні в ДНЗ,освітлення вулиць і реконструкцію роздягальні на стадіоні в селі. Вона в дуже аварійному стані. Прийшло літо і дітей на тренуваннях багато,декілька команд. Просто дуже небезпечно. В садочку кухня має грибок і вулиці не освітлюються зовсім. Хотіли б знати в якій стадії розгляду наше прохання. Дякуємо.

 

avatar

Марія Іванівна

24 квітня 2018 14:43

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.