«Рух нових сил М.Саакашвілі» у Чернівцях вимагатиме відставки Порошенка, Фищука і Каспрука

«Рух нових сил М.Саакашвілі» у Чернівцях вимагатиме відставки Порошенка, Фищука і Каспрука

26.04.2018, 14:22

Повідомляємо, що Чернівецька обласна організація політичної партії «Рух нових сил М.Саакашвілі» 27 квітня проводитиме акцію протесту з вимогою відставки президента України П.Порошенка через катастрофічне погіршення соціально-економічного стану держави, масове зубожіння народу та засилля корупції в Україні, а також відставки голови Чернівецької ОДА Фищука О.Г., Чернівецького міського голови О.Каспрука за незадовільний стан соціального забезпечення населення та жахливий стан доріг в місті та області у вигляді автопробігу вулицями міста та мітингу-протесту біля приміщення Чернівецької ОДА та біля будинку Чернівецької міськради.

Про це BukNews повідомили у прес-службі Чернівецької обласної організації політичної партії «Рух нових сил М.Саакашвілі». 

          Початок автопробігу: 27.04.2018р. о 11.00 год. з вул. Заводська (біля приміщення патрульної поліції). Потім рух вулицями міста: Заводська, Гагаріна, Головна, Південно-Кільцева, Комарова, проспект Незалежності, Героїв Майдану, Соборна площа, Котляревського, Грушевського.

          О 12год. 45 хв. – мітинг протест біля приміщення ОДА (вул.Грушевського, 1).

          О 13. Год. 15 хв. – мітинг-протест біля будинку Чернівецької міськради (Центральна площа, 1).

 Запрошуємо усіх бажаючих долучатися до акції!

1


КОМЕНТАРІ (3)

Пішли на хєр!

avatar

Мигай

24 квітня 2018 22:41

Так цей Міхо (майже тезка) бунтує зараз у Польші. А чи в Голландії біля дружини, бо вона жінка молода, може собі й іншого замість експансивного баламута знайти.

avatar

Мишо

25 квітня 2018 10:10

клоуны во главе с ванзуряком и др.глыбокскими румынами.у вас власть уже была,страну профукали.опять не получится.фиг вам.

avatar

Мирча

26 квітня 2018 20:45

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.