Равлик із Сокирян, Кличко з Києва і три десятка мерів міст пірнули в ополонку

Равлик із Сокирян, Кличко з Києва і три десятка мерів міст пірнули в ополонку

20.01.2019, 18:45

Сокирянський міський голова Василь Равлик разом із головою Асоціації міст України, Київським міським головою - Віталієм Кличком і багатьма мерами українських міст пірнули в ополонку на Дніпрі.

Мер Києва Віталій Кличко разом із понад 30 мерами міст-членів Асоціації міст України на Водохреще скупався у Дніпрі у столичному парку "Наталка".

Про це 19 січня повідомили у прес-службі КМДА. 

 "Разом із ними пірнули ... також голови столичних районів, заступники голови КМДА, народні депутати", - йдеться у повідомленні. 

"Радий, що багато мерів з різних міст України приїхали до Києва, приєдналися, ми всі разом пірнули в ополонку... Я переконаний: здорові і сильні мери – сильна Україна", – заявив Кличко.

Водночас, про свої враження від пірнання в ополонку повідомив голова Сокирянської міської ОТГ Василь Равлик.

"Неодноразово занурювався в освячену воду у зимовий період. Однак у води могутнього Дніпра в День Богоявлення занурився сьогодні вперше. До речі разом із головою Асоціації міст України, Київським міським головою - Віталієм Кличком і багатьма мерами українських міст. Дякую Богові!", - написав він на своїй ФБ-сторінці.Джерело: molbuk.ua

1


КОМЕНТАРІ (1)

Пане Равлик, не тим варт піаритись, хвалитися. Розповідайте людям про свої здобутки на благо свого міста, а не показуйте, як ви опускаєтесь "під кригу". Ви ж посадова особа місцевого самоврядування, а виходить, що ви "світський лев"...

avatar

Юрій

20 січня 2019 20:04