Рада амністувала деякі самобуди

Рада амністувала деякі самобуди

22.03.2018, 14:34

Сьогодні у Раді було ухвалено законопроект №3696 "Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт" (https://goo.gl/hLZmwr). Верховна Рада дозволила органам державного архітектурно-будівельного контролю до 31 грудня 2018 року приймати в експлуатацію об’єкти будівництва, збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт.

За прийняття відповідного законопроекту №3696 проголосувало в цілому 276 депутатів, за мінімально необхідних 226, повідомляє кореспондент Укрінформу.

- Під дію закону, тобто, під амністію підпадають побудовані в період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 індивідуальні (присадибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, - прокоментував положення закону народний депутат України Григорій Тіміш. 

- Також продовжено термін прийняття в експлуатацію господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 300 квадратних метрів; побудованих до 12 березня 2011 будівель і споруд сільськогосподарського призначення.

ДОВІДКОВО: 

"Орган державного архітектурно-будівельного контролю до 31 грудня 2018 року безоплатно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви власниками (користувачами) земельних ділянок, на яких розміщені об’єкти будівництва, збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт (крім багатоповерхових багатоквартирних житлових будинків та об’єктів, збудованих з істотним порушенням законодавства та будівельних норм і правил), за результатами технічного обстеження приймає в експлуатацію", - йдеться у документі.

 Указаний закон стосується збудованих у період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 300 квадратних метрів. Вказане також стосується збудованих до 12 березня 2011 року будівель і споруд сільськогосподарського призначення. 

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.