'Прикладіть праву долоню до серця': керівник Буковини Павлюк запустив флешмоб для вшанування захисників України

"Прикладіть праву долоню до серця": керівник Буковини Павлюк запустив флешмоб для вшанування захисників України

11.10.2019, 14:56

"Дорогі наші захисники, шановні представники громадськості, дорога молодь, буковинці! У дні, коли ми шануємо Покрову, відзначаємо Дні козацтва, згадуємо про річницю створення УПА, згадуємо про наших захисників: шануємо, поважаємо, дякуємо всім тим, хто впродовж тривалої історії захищав і формував порядок денний нашої Української держави", - звернувся в.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк (Mykhailo Pavliuk) на урочистостях з нагоди Дня захисника України.

Військовослужбовці, представники прикордонної служби, Національної гвардії, СБУ, УМВС, громадських, добровольчих підрозділів, волонтерських організацій, органів місцевого самоврядування зібралися сьогодні, аби подякувати оборонцям рідної землі.

У Будинку офіцерів звучав Державний Гімн України та Марш нової армії.

"Сьогодні ми згадуємо кожного захисника - хто боронив нашу землю, віру, честь, славу та гідність і продовжує це робити. Тому я дякую кожному в цьому залі, ми пам'ятаємо про кожну сім'ю, яка віддала частинку для того, щоб в ці дні ми мали мир та спокій. У вашій особі спасибі кожному воїну, котрий на Сході сьогодні та навіть у ці хвилини боронить нашу політичну незалежність, цілісність, соборність та наш європейський вибір. Важливим є те, що кожен з тут присутніх робить, і я вірю, буде робити свою роботу - як волонтер, активіст, медик, науковець, учень чи студент - щоб ми жилі у незалежній та вільній Україні. Ми згадуємо і про тих, хто віддав своє життя, шануємо та молимось за упокій їх душ", - зазначив Михайло Павлюк.

Він закликав присутню молодь пам'ятати в кожному слові про унікальний український світ, який ми формуємо та захищаємо, підтримувати та бути вдячними родинам наших героїв.

- Прошу підтримати ініціативу громадськості та у ці дні шанування захисників України закликаю усіх буковинців: при зустрічі з військовими проявіть повагу: прикладіть праву долоню до серця – так вони відчують нашу подяку. Такий жест пошани необхідний ветеранам бойових дій. Адже вони пройшли через страждання й важкі випробовування. Заради нашої перемоги, надійного європейського майбутнього нас та прийдешніх поколінь. Відвідайте заходи! Пошануйте Героїв!

1