Продан виправдовується, що він єдиний з керівників міста за всю історію незалежності України не користується службовим авто

Продан виправдовується, що він єдиний з керівників міста за всю історію незалежності України не користується службовим авто

07.11.2018, 08:10

Секретар Чернівецької міськради Василь Продан не має наміру користуватися службовим автомобілем Toyota Prado, який виконком хоче закріпити за чиновником.

Про це посадовець повідомив у коментарі телеканалу Чернівецький промінь

"У проекті рішення написано, що будуть закріпляти за мною автомобіль. Так я й до цього не користувався, і до цього за мною був закріплений автомобіль", - сказав він.

Він додав, що він є єдиним з керівників міста, які не користуються службовими автівками.

"Я єдиний з керівників міста, з секретарів за всю історію існування незалежної України, який не користувався службовим автомобілем і не користуюсь", - додав посадовець.

За словами Продана, у міськраді планують також оновити автопарк, аби "не ремонтувати з міського бюджету автомобілі, яким уже понад 20-30 років"

Також чиновник закликав усіх колег "не розбазарювати міський бюджет".

"Раджу всі чиновникам топовим, у яких є автомобілі, не користуватись, не використовувати в особистих цілях", - сказав Продан.

Раніше повідомлялося, що виконавчий комітет Чернівецької міськради має намір внести зміни у рішення, яке передбачає, що за чиновниками ратуші закріплюються транспортні засоби.  

Джерело:  molbuk.ua

1