Продан з Бешлеєм не залишили грошей на ремонт 58 аварійних чернівецьких фасадів та 643 балконів

Продан з Бешлеєм не залишили грошей на ремонт 58 аварійних чернівецьких фасадів та 643 балконів

10.06.2019, 16:53
Про це у ході брифінгу зазначив мер міста Олексій Каспрук

На апаратній нараді у Чернівцях підняли питання про те, що катастрофічно не вистачає коштів на ремонт тих вулиць у місті, які вже почали. Тобто сьогодні майже по всіх вулицях коштів у міському бюджеті не вистачає. Як зазначив у хобі брифінгу міський голова Чернівців Олексій Каспрук: "будемо шукати резерви".

Крім того, за його словами, на сьогоднішній день в історичній частині міста є 58 аварійних фасадів; 344 карнізи; балкони, веранди, балконні галереї - 643; фронтони - 2. Орієнтовна вартість, за попередніми підрахунками, складає близько 22 млн. грн. Таких коштів у міському бюджеті немає. Не закладені навіть кошти на співфінансування, як це робити в попередні роки.

За словами Каспрука, усі наявні фінансові ресурси секретар міськради Василь Продан і директор департаменту ЖКГ  Володимир Бещлей в період, коли міського голову було усунуто з посади, більшість коштів кинули на ремонт кількох вулиць, позбавивши підтримки решту галузей міської господарки - водоканал, теплокомуенерго, в тому числі - міські фасади. 

Мер також наголосив, що відповідальність за технічний стан будинку несуть, в першу чергу, співвласники квартир цього будинку. 

Частково використано матеріали https://pogliad.ua/

1