Прес-служба Чернівецької ОДА надає компромат «Опорі» і опозиційним штабам?

Прес-служба Чернівецької ОДА надає компромат «Опорі» і опозиційним штабам?

30.10.2012, 14:11

 Якщо раніше  громадським активістам та представникам опозиції  треба було ганятися за кандидатами по області, то нині завдання стає відчутно легшим. Наприклад, прес-служба ОДА викладає у своєму фоторепортажі про робочу поїздку у Сокирянський район, яка вібулася двадцять шостого жовтня такі фото. Губернатор Папієв відкриває на Сокирянщині соціально важливі об'єкти. У якості кого поряд знаходиться Артем Семенюк, гадаємо, здогадатися неважко.  Є три  гіпотези чому такі репортажі з'являються на офіційному сайті: чи голови нема, чи сорому, чи працюють на опонентів? Репортаж був викладений 29 жовтня. Коли контроль зняли. Точно, партизани. Вони таємно вболівають за опозицію.

1


КОМЕНТАРІ (10)

avatar

Grygorii Sorochan

30 жовтня 2012 10:34

avatar

Вадим Пелех

30 жовтня 2012 11:29

ОПОРА не виконала завдання, яке перед ними ставили спонсори. Міжнародні спостерігачі визнали вибори прозорими. Погано працювали, хлопці.

avatar

Петро Дм.

30 жовтня 2012 12:49

Петре Дмитровичу, по перше, не всі міжнародні спостерігачі визнали вибори прозорими, а лише російські і проплачені бандою мародерів і злодіїв(ПР), а, по друге, звідки Вам відомо, які завдання ставилися ОПОРІ? А за чесні і прозорі вибори мають боротися всі, а не лише активісти маленької (але дуже поважної ;))) організації. Але це так  - до речі.

avatar

Семен

30 жовтня 2012 13:59

avatar

Юрій Чорней

30 жовтня 2012 14:21

Питання до вас, я так розумію журналіста - чому ОПОРА а також цей сайт, які працювали відкрито на опозицію (маю надію, що за "так"), проігнорували кричущий факт антисемітизму проти одного з кандидатів у депутати, який мав місце в Чернівецькій області під час цих виборів?

avatar

Борис, м. Київ до Юрія Чорней

30 жовтня 2012 15:22

Юрію, а де Ви бачили у нас неманіпулятивні ЗМІ?

avatar

Анна Данилівна

30 жовтня 2012 15:45

avatar

Юрій Чорней

30 жовтня 2012 16:48

Який антисемітизьмь в цій області? Фашизм, причому відвертий - в це повірю. Банда партії районів - це банда фашистів і злодіїв - від Калісніченка до Лукянова. І всі ті хто з ними в одній банді - також фашисти - від Вітальки до Артьомки.

avatar

Семен

30 жовтня 2012 18:41

avatar

Igor Him