Послідовники Горука: колишні 'свободівці' переконують, що партію перетворили у комерційний проект, де процвітають кумівство, інтриги, а особисті інтереси переважають над партійними і національними

Послідовники Горука: колишні "свободівці" переконують, що партію перетворили у комерційний проект, де процвітають кумівство, інтриги, а особисті інтереси переважають над партійними і національними

29.04.2013, 03:42

«Свободовцы» массово покидают партию

12 членов партии житомирской горадминистрации «Свободы» со скандалом покинули партию.

Двое бывших членов партии, Сергей Архангельский и Юрий Градовский сообщили, что их коллеги превратили партию в коммерческий проект. Политики сетуют, что времена свободы взглядов для «Свободы» прошли, как только партия оказалась в парламенте. Теперь, среди ее членов процветают кумовство, интриги и преобладание личных интересов над партийными, и национальными, тем более.

Также бывшие члены партии говорят, что «Свобода» стала слишком часто уступать и идти на компромиссы с правящей партией. От бывших националистов осталось немного.

В заявлениях политиков речь идет о местной организации «Свободы», но они утверждают, что ситуация вышла из под контроля по всей Украине и такой беспредел наблюдается повсеместно, особенно в регионах.

12 членов, подписавших заявление об уходе из партии, обратились к высшему руководству, непосредственно главе партии «Свобода» Олегу Тягнибоку, но реакции пока не последовало. «Отступники» сообщают, что наверное руководству сейчас не до этого, есть дела и поважнее.

Все, кто вышли из партии сообщили, что борьба внутри националистической «Свободы» с действенными и активными членами на благо внешнего врага больше не соответствует провозглашенным лозунгам и программам партии, поэтому они решили покинуть ее ряды.

По материалам hronika.info

Нагадаємо, лідер фракції ВО "Свобода" у Чернівецькій обласній раді Назар Горук заявив, що залишає фракцію, тому що не згоден з розкішшю в опозиції. "Через незрозумілі амбіції деяких людей, я не хочу бути учасником перетворення Буковинської "Свободи" на маргиналез Буковинської політики. Мета та можливості повинні бути співвимірними та вищими. Також не хочу подавати прапори деяким фінансово-політичним кланам, чиї лідери зустрічаються у Києві у дорогих ресторанах, п'ють каву і їдять салатики за 800 гривень, вирішуючи кому яка область належить", - зазначив Горук. "Скажу словами Юрія Луценка, які мені дуже сподобалися: "Не маю права бути використаним ворогами, нерозумними або пристосованцями "(читайте між рядків)", - сказав він.

За його словами, дехто спекулював, що його не було на мітингу опозиції "Вставай Україна!", а саме на сцені з лідерами.

"Я на мітингу був, але серед людей, на сцену я не пішов свідомо! Мені нічого там робити на сцені з деякими людьми, які приїжджають на "Лексусах" за сотні тисяч доларів з десятками охоронців, і прилітають чартером за 30 тисяч євро, у той час як мій народ голодує, виє і стогне, не має можливості елементарно, по-людськи, нагодувати свою родину, обстежити своє здоров'я, і нормально жити", - підкреслив політик.

Раніше в ЗМІ повідомлялося, що на акцію опозиції "Вставай, Україно!" в Івано-Франківську Віталій Кличко прилетів чартерним рейсом на літаку Premier, вартість перельоту склала 30 тис. євро.

1


КОМЕНТАРІ (4)

Бачив як Яценюк приїхав  в Чернівці на акцію "Вставай, Україно!" автомобілями вартістю ~ 90тис $.  ВО "Батьківщина" завжди славилася продажністю, міська та обласна  ради Чернівців  повні "ТУШОК" - ці вибори були у  2010році. У Верховній Раді (2012р.) також постійно ряди "ТУШОК" поповнюються. Як попередники, так і Яценюк продавали місця в прохідному списку за гроші.  Люди на мітингах говорять, що Мунтян розвалив Чернівецьку Батьківщину.  Але я думаю, що люди самостійно тікають, бачачи та оцінюючи всю ситуацію в цій організації.

avatar

Віктор

28 квітня 2013 22:21

Тільки на Горука надія. Він здатен обєднати чесних свободівців, батьківщинівців та фронтовиків.

avatar

Анна

28 квітня 2013 22:32

Опозиція потребує очищення.

avatar

Сергій Іванов

29 квітня 2013 12:51

Якщо вже горуки будуть об'єднувати, то дійсно вже капець...

avatar

Юрій

29 квітня 2013 15:04