Порошенко у Чернівцях рекламував туристичні принади Буковини

Порошенко у Чернівцях рекламував туристичні принади Буковини

23.03.2019, 15:48

Президент України Петро Порошенко поділився враженнями від Буковини та Чернівців. Зокрема, він зауважив: "якщо ви не бачили Буковину, ви точно не бачили Україну".

Про це президент сказав під час виступу на Раді регіонального розвитку в Чернівцях сьогодні, 23 березня, коментуючи реформу децентралізації, пише molbuk.ua.

"Мета децентралізації - це Україна без периферії. Подивіться, яка фантастична Буковина! Де ви в інших частинах України знайдете таку красу? Скільки разів, і хто з вас їздив до Новодністровська і бачив Дністер? Скільки разів ви заходили в Чернівецький університет? Яка фантастична вулиця Кобилянської. Якщо ви не бачили цього, ви точно не бачили Україну". А ще покуштуйте смачну буковинську кухню. Такого ви не знайдете ніде", - сказав П. Порошенко.  

1


КОМЕНТАРІ (9)

Петро вігнав Фіщука як курву з бурдею а він далі в першому ряді тримаїси за пуп

avatar

Борівці

23 березня 2019 18:56

Хіба то Фіщук - не еліта7
Так був ж головою ОДА!

avatar

міхал -Борівцям

23 березня 2019 23:08

Сандик то є страшний фулей тримає руку на пупі і думає шо би вкрасти

avatar

Борівці

24 березня 2019 08:14

Президент сказав,що наша область входить в п"ятірку  кращих в Україні. Нагадую,що останніх чотири роки областю керував Фіщук.

avatar

Petro

24 березня 2019 13:39

Президент сказав,що наша область входить в п"ятірку  кращих в Україні. Нагадую,що останніх чотири роки областю керував Фіщук.

avatar

Petro

24 березня 2019 13:39

Воно і видно що керував Фіщук! Довели область і місто до руїн! Ще ходить дурень світить таблом! Безсовісний

avatar

Мірча

24 березня 2019 17:30

В суботу на площі фылармонії Чернівчани побачили на трибуні не зовсім трезвого гаранта! Це х як треба неповажати народ, щоб появитись на людях в такому стані!? Ганьба! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

avatar

Чернівчанин

24 березня 2019 23:20

 Яценюк проігнорив показово, а Бурбак аж в Італію поперся, лиш би йому не довелось пояснювати чому не супроводжував в Чернівцях ПОП.

avatar

АВТ

25 березня 2019 09:09

Є Фіщук.І цього достатньо для супроводу.Тим більше,що через екання та бекання він не може сказати 3 слова

avatar