Попри шалений супротив керівництва Сокирянського району сесія Ломачинецької сільради ухвалила рішення про  об'єднання із Новодністровськом

Попри шалений супротив керівництва Сокирянського району сесія Ломачинецької сільради ухвалила рішення про об'єднання із Новодністровськом

20.04.2016, 22:59

20 квітня відбулася 6-та сесія Ломачинецької сільської ради VII скликання, кворум якої становив 11 депутатів із 14-ти. Першим на порядку денному розглядалося питання про надання згоди на добровільне об’єднання територіальної громади та делегування представників до спільної робочої групи. Отже, розглянувши повторне звернення Новодністровської міської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад, відповідно до результатів проведених 25 березня 2016 року громадських слухань, на яких за приєднання до міста енергетиків проголосувало 312 жителів громади (проти – 5, утрималось - 2), Ломачинецька сільська рада вирішила: дати згоду на добровільне об’єднання територіальної громади села Ломачинці в Новодністровську громаду із центром у м. Новодністровськ та делегувати 5 депутатів до складу робочої групи із підготовки проектів рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад. Рішення було підтримано 8-ма депутатами сільської ради

Репортаж - Анастасії Жалюк

Джерело: http://novod.info/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сокирянщині «місцеві князьки» протягують власний варіант децентралізації. Громади скаржаться у Київ

1


КОМЕНТАРІ (9)

Нажиги колотять селом, думають що до влади дірвуться, за рахунок необізнаності людей витянули бодяк в новодністровців, які зараз на ломаченецьких людях верхи їздитимуть. Незаздрю нажигам коли люди проснуться від їхньої брехні((((( нажига сад російських бізнесменів цього року вже кропили??????? "Патріоти"???????

avatar

житель

20 квітня 2016 22:19

Не чекайте добра від цього об''єднання.

avatar

житель 2

21 квітня 2016 01:35

У селі Гвіздівцях Сокирянського району перед війною жив і працював лісничим Петро Георгійович Олійник. У липні 1917 року був відряджений для проходження служби  в Одеський військовий округ, а через два місяці його відправили на російсько-румунський фронт як молодшого офіцера роти. Воював до 1918 року.

З 1922 по 1934 рік Олійник жив в селі Ломачинці і керував лісовими справами у Сокирянській волості. Ломачинці в той час були прикордонним селом , де був прикордонний румунський пікет і жандармський пост..

Тут мусимо перервати нашу розповідь і сказати декілька слів про Наджигу Василя Кириловича, уродженця і жителя села Ломачинці, який став великим нещастям для Олійника. Цей відомий у селі п'яниця і злодій, а ще й підлий наклепник, якого румунська сигуранца використовувала як підсадну качку у своїх підступних справах, вчинив злочинний наклеп і на Олійника, але вже не румунській сигуранці, а оперуповноваженому Гаркавенку...

 

avatar

Книга третя серії документальних книг "Реабілітовані історією" ст.137

21 квітня 2016 10:59

По цих коментарях можна зрозуміти тільки то, що в нашому селі є багато преспектив і деякі люди не хочуть відпускати нас тому що не вижали ще всі соки і ще не все продали що можна було! А Нажиги дуже стали популярні і всі говорять що вони погані, бо мають свою власну думку не бояться її висловлювати на пряму, і їхня думка не така як треба деяким людям то вони вже роблять тільки завигоди! А Білоусівка, Василівка, Ожево там тоже Нажиги роблять те що люди хочуть до Новодністровська, тоже вони вині!)

avatar

Ломачинчанин

21 квітня 2016 14:50

Тут можна поняти лиш те, що молодий пацан крепко в оці цим князькам. А як ще і радіо послухати, то прямо ворог якийсь) значить всьо по дєлу каже і роби, раз так ворушаться. А так то хоть не позорьтеся, цілий апарат змішує з г...м одного хлопчину)

avatar

Фермер

23 квітня 2016 10:31

житель 2, написане тобою - марення божевільного!!! яке відношення має твій твір до даних новин??  я житель села Ломачинці і добре знав Наджигу Василя і те, що ти написав - це наклеп, а ти відповідно підлий наклепник!!!

avatar

Ломачинчанин

25 квітня 2016 20:17

вибачаюсь написане вище відноситься до Книга третя серії документальних книг "Реабілітовані історією" ст.137

avatar

Ломачинчанин