Поліція перевірить, чи отримує Ілюк зарплату в Продана – рішення міськради

Поліція перевірить, чи отримує Ілюк зарплату в Продана – рішення міськради

16.05.2019, 13:01

Чернівецька міська рада підтримала протокольне рішення про звернення до правоохоронних органів щодо перевірки слів депутата Андрія Романчишина про те, що його колега Андрій Ілюк "сидить на зарплаті" у Василя Продана.

Відповідне рішення міськрада ухвалила сьогодні на сесії на прохання депутата Ілюка, пише molbuk.ua. 

Зокрема, обранець висловив обурення через заяву Романчишина та закликав його підтвердити свої слова про те, що Ілюк підтримав скандальне рішення про виділення двох земельних ділянок особам, які не є учасниками АТО.

"Прошу, щоб він (Романчишин, - авт.) підтвердив свої слова, що я голосував за це рішення. Так от, ви збрехали. Я за це рішення не голосував. Тому я прошу зараз підтвердити ваші слова", – сказав депутат.

Водночас Андрій Ілюк звинуватив Романчишина у тому, що він "відстоює бізнес-інтереси свого шефа".

"Ви говорите про шкурняки. Так от, коли ви сидите на державних посадах, отримуєте кошти з держави, Олексій Павлович отримує їх з міського бюджету... Ви за ці кошти обслуговуєте бізнес-інтереси вашого шефа, який тільки збагачується за рахунок ваших посад", – повідомив депутат.

Також він закликав міськраду підтримати протокольне рішення про звернення до правоохоронців щодо перевірки слів Романчишина про те, що Ілюк "сидить на зарплаті у Продана". Цю пропозицію підтримали 25 депутатів, рішення прийнято.

Як відомо, Романчишин сьогодні зробив таку заяву у ході обговорення "земельного" скандалу, через який учасники АТО заблокували трибуну міськради.

"Ілюк, щоб робити такі заяви, ви би не голосували за ті ділянки. Бо ви в цій схемі. Сидите у Василя Сафроновича на зарплаті. Уже "Свободи" у міській раді немає. А він ходить і виступає. Популіст", – сказав депутат.

Джерело: molbuk.ua

1