Під час капітального ремонту одного з медичних закладів Чернівців украли понад 1,3 млн. грн.

Під час капітального ремонту одного з медичних закладів Чернівців украли понад 1,3 млн. грн.

08.02.2018, 17:46

За повідомленням прес-служби прокуратури Чернівецької області, в минулому році скеровані до суду обвинувальні акти щодо директора приватного підприємства та начальника виробничо-технічного відділу Чернівецької ОДА, які під час капітального ремонту одного з медичних закладів м Чернівці, незаконно заволоділи бюджетними коштами на суму понад 1,3 млн. грн.

 Крім цього, притягнуто до криміналу посадовця Державного архіву Чернівецької області за одержання 1350 євро неправомірної вигоди за виготовлення та видачу фіктивних архівних довідок. 

 За даними прес-служби обласної прокуратури, упродовж 2017 року, з метою захисту інтересів держави органами прокуратури пред’явлено позовів на 44,4 млн. грн., у тому числі з питань земельних відносин – на 24,7 млн. грн. З урахуванням минулорічних позовів судами задоволено позовних заяв прокурорів на суму 52,2 млн. грн. Забезпечено реальне виконання рішень судів за позовами прокурорів на суму 18,7 млн. грн.

 Слідчими прокуратури скеровано до суду з обвинувальними актами 24 кримінальні провадження. Судом засуджено 20 осіб.

Крім того, за злочини в сфері лісокористування вироками судів засуджено 8 службових осіб лісогосподарських підприємств області за фактами розкрадання лісодеревини, службового підроблення та службової недбалості.

У сфері протидії організованій злочинності викрито 4 злочинні угруповання, обвинувальні акти щодо яких скеровано до суду, у тому числі одне у сфері економіки. Судами розглянуто 3 провадження стосовно 7 осіб. 

У ході реалізації антикорупційного законодавства до суду скеровано 32 кримінальні провадження стосовно 35 осіб. Також розпочато 80 кримінальних проваджень за фактами декларування недостовірної інформації.

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.