Чернівчани віддали регіоналу Михайлішину його 'продукцію'

Чернівчани віддали регіоналу Михайлішину його "продукцію"

17.10.2012, 00:00

Опозиційна молодь Буковини проти "пакращєння".

Михайлішин Віталій Михайлович
Одномандатний виборчий округ 201
Партія, що висунула Партія регіонів
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6511 від 03.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 181 від 07.08.2012
Відомості про кандидата народився 28 червня 1973 року в місті Чернівцях, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, секретар Чернівецької міської ради, член Партії регіонів, проживає в місті Чернівцях, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів.
Перелік доданих матеріалів в електронному вигляді

Декларація про майно та доходи кандидата
Передвиборна програма

Джерело: http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2012/WP407?PT001F01=900&pf7201=1883

Фото з мережі Фейсбук

1


КОМЕНТАРІ (10)

Редкосные идиоты. С такой оппозицией наша страна и город в жопе будут всегда. Хороший актив у Федорука и Бурбака. Чистые дебилы. 

avatar

Cop

16 жовтня 2012 20:51

Я так розумію, що російське "сор" відповідає українському "сміття"? Молодь віддала михайлішину його агітаційне сміття і правильно зробила. Засмітив наше європейське місто своєю макулатурою по саме нікуди! 

avatar

Гуцул

16 жовтня 2012 21:10

Гуцул,а молодь это кто ?! эти  дети, нанятые бурбаками,федоруками ? :) Или молодь - это твой федорук, 16 лет грабивший вместе с рынжуками,яценюками, эту самую молодежь . 

avatar

Гуцулу

17 жовтня 2012 01:22

Цир, аж сльози виступили від сміху

avatar

Василь

17 жовтня 2012 08:44

Цирк, аж сльози виступили від сміху

avatar

Василь

17 жовтня 2012 08:44

Які мордяки - такий і актив))

avatar

Сергій

17 жовтня 2012 12:07

А цей оратель звідкіля: із Заволоки чи далі - з Франківщини, бо очевидячки це не чернівецька говірка. Такий самий "чернівчанин" яко Федорук. Обох - на смітник!!!!!!!

avatar

Чернівчанка (уродзона)

17 жовтня 2012 13:54

Йой! Нащо так швидко позносили штучні парсуни до міської ради? Я ж не встигла  зазнимкуватися з картонним Михайлишиним.Моя кішка Маня все облизує його обличчя на холодильнику, де ми прикріпили магніт з його портретом(агітатори принесли).  Тварини розуміються, хто з людей хороший, а хто -не дуже. Те саме з настільним календариком від кандидата в депутати. Ну подобається він киці - і все тут. Тому значок з портретом Михайлишина чіпляти просто  не ризикую. Боюся, що Маня все стрибатиме мені на груди. Цек якось  некомфортно. Хотіла би  спитати тільки в попередниці у коментарях,  в якому коліні вона "уродзона", що їй "чернівецька" говірка впливає на логіку сприйняття. Ще ніхто не вислідив такої залежності. Скільки для  Чернівців зробили "неуродзоні"!

avatar

Петруня

18 жовтня 2012 14:12

Йой! Нащо так швидко позносили штучні парсуни до міської ради? Я ж не встигла  зазнимкуватися з картонним Михайлишиним.Моя кішка Маня все облизує його обличчя на холодильнику, де ми прикріпили магніт з його портретом(агітатори принесли).  Тварини розуміються, хто з людей хороший, а хто -не дуже. Те саме з настільним календариком від кандидата в депутати. Ну подобається він киці - і все тут. Тому значок з портретом Михайлишина чіпляти просто  не ризикую. Боюся, що Маня все стрибатиме мені на груди. Цек якось  некомфортно. Хотіла би  спитати тільки в попередниці у коментарях,  в якому коліні вона "уродзона", що їй "чернівецька" говірка впливає на логіку сприйняття. Ще ніхто не вислідив такої залежності. Скільки для  Чернівців зробили "неуродзоні"!

avatar

Петруня

18 жовтня 2012 14:12

Фігня що наші гроші, які ми, прості трудяги, заробляємо важкою працею, йдуть на рекламу Михайлішина, яка гірляндами висить по всьому місту! Аж гидко.

avatar

Алекс

19 жовтня 2012 10:34