Опозиція вимагатиме відставки Тимофєєва, Сірмана, Червінського, а Кушнірик сам пішов, - депутат міської ради Каспрук (+відео)

Опозиція вимагатиме відставки Тимофєєва, Сірмана, Червінського, а Кушнірик сам пішов, - депутат міської ради Каспрук (+відео)

28.05.2013, 20:40

Опозиція у Чернівецькій міській раді буде вимагати звільнення посадовців, які відповідають за стан доріг. Про це на сьогонішній прес-конференції заявив керівник фракції "Фрону змін" у раді Олексій Каспрук.

Йдеться про заступника міського глови Василя Тимофєєва, директора департаменту житлово-комунального господарства Дмитра Сірмана і начальника міськШЕП Віталія Червінського. За даними Каспрука, сам уже написав заяву на звільнення начальник управління комунального господарства Ярослав Кушнірик (на фото).

Опозиція заявляє, що підстав до цього багато. Зокрема, міська влада заявила про використання 650 кубометрів холодного асфальту для першочергового ремонту доріг, а слідів цього асфальту вже й не видно — він зійшов разом із талою водою.


У департаменті ЖКГ уточнили, що Ярослав Кушнірик наразі перебуває у відпустці.

Фото з інтернет мережі
Джерело: Молодий буковинець

Тротуари в Чернівцях, ще коли змінилась влада обіцяли вкрити сусальним золотом.

Про це на прес-конференції в приміщенні товариства "Знання" повідомив Олексій Каспрук.

"Що стосується питань утримання і ремонту автошляхів міста Чернівці, я ініціював тимчасову контрольну комісію, яка в травні на цій сесії мала б звітувати про свою діяльність. На жаль комісія ще свою роботу не закінчила. Можливо ви пам`ятаєте, що говорили "От прийшла нова влада і тротуари міста Чернівців будуть вкривати сусальним золотом", поки що ми бачимо, що пройшов значний термін - майже 2,5 роки, як асфальт зняли, а вкривати чимось іншим поки що не збираються, "золото вивезли", - розповів лідер фронтовиків в області Олексій Каспрук.

"Фракція "Фронт змін" буде ініціювати звільнення з зайнятих посад всіх керівників, які опікуються сьогодні чернівецькою міською комуналкою",- обіцяв керівник фракції "Фронт змін" в міськраді.

"Переможні реляції Чернівецької міської ради про 650 кубів прохолодного асфальту, яким залатали ями. Коли комісія приступила до роботи, то виявилось, що ніякого асфальту не було. Тобто асфальт був, але він зійшов через два дні разом з талою водою. Хто має відповідати за це, безперечно я думаю, що керівництво міста і наша фракція по закінченні роботи комісії буде ініціювати звільнення з зайнятих посад всіх керівників, які опікуються сьогодні чернівецькою міською комуналкою. Навіть, якщо депутати від більшості, які є членами комісії не підтримають, то наша фракція буде наполягати. Це і дороги це і комунальні підприємства - такі як Аеропорт, Міськшеп тощо. Мова йде про заступника міського голови Тимофєєва, деректора департамента Сірмана і начальника Міськшеп Червінського. Наскільки мені відомо, заступник директора департамента пан Кушнірик, який опікується дорогами звільнився сам, не чекаючи результатів роботи комісії",- розповів на прес-конференції пан Каспрук.

Джерело: bukpravda.cv.ua 

1