Одне з найкращих у Чернівецькій області Ломачинецьке лісництво тішить відвідувачів різноманітними принадами

Одне з найкращих у Чернівецькій області Ломачинецьке лісництво тішить відвідувачів різноманітними принадами

12.08.2019, 09:15
Неймовірно емоційні враження збагатили єство недільної днини. Як то кажуть, усе незаплановане, що експромтом вдається влашувати для душевного розкошування, зрештою обертається найяскравішою сторінкою звичайного незвичайного дня, що міг би зостатися чорно-білим.
 
Саме так наше родинне стрічання перетворилося у галасливе і навіть по-дитячому безтурботно-щасливе споглядання у гармонії з красою навколишньої природи, креативно і професійно, естетично і сучасно доповненою та оздобленою люблячими серцями й руками небайдужих до оточуючого світу людей. Спонтанне рішення уперше побувати і потішити рідних принадами одного з найкращих у Чернівецькій області Ломачинецького лісництва напрочуд легко перетворилося у казкову подорож невеличким парком майстерно створеними алейками в обіймах квітучого багатобарв’я, де раз по раз вражають усілякі цікавинки й персонажі, майстерно вирізьблені з дерева, та найбільше — спілкування-знайомство із мешканцями знаменитого в окрузі вольєрного господарства. Не встигли ми вийти ще з нашого авто, як пара доволі емоційних і чуттєвих екзотичних страусів, уздрівши гурт таких же радісних відвідувачів, почала явно напрошуватись на звичну для них трапезу в очікуванні смаколиків, кумедно роззявляючи дзьоби! І тут пішли в хід ретельно зібрані на старті нашої мандрівки обабіч дороги яблучка! Тішилися, як то кажуть, і дорослі, і малі, тим більше, що спілкування-пригощання відбувалося для нас уперше, що, звичайно ж, супроводжувалося численними радісними вигуками, сміхом і селфі.
 
Ми переходили від одного вольєра до іншого, знайомлячись із парою доволі серйозних павичів, спостерігаючи за такими різними за характером поні, один із яких усіляко відганяв від пригощань лякливого віслючка; а згодом таки нарешті дочекалися на іще одну колоритну парочку — диких свиней, котрі теж не відмовились від наших гостинців. Шкода, що, з огляду на полуденну спеку, ми не побачили інших мешканців Ломачинецького лісництва, однак мали змогу повернутися у паркову частину, збагатившись і враженнями, і насолодою, і родинним спілкуванням, і десятками чудових фотомиттєвостей!
 
Зважаючи на недільну днину, залишили ми до наступної зустрічі і відомий тут музей лісу, магазин екопродукції «Лісовичок», і дослідну плантацію нової для нашого краю надзвичайно швидкорослої деревної рослини – павловнії та можливість відчути на собі лікувальні властивості сну на вулику-лежанці і просто — своєрідну медитацію любові на рукотворній гойдалці серед краси природи під величчю усміхненого, і що головне, спокійного мирного неба.
 
Щиро дякуємо професіоналам своєї справи — працівникам Ломачинецького лісництва на чолі з лісничим Андрієм Маковійчуком, які зуміли не просто вдихнути у цю місцину яскравий усміх сучасної ошатності, а й поєднали все це із еколого-просвітницькою метою. Спасибі й колезі Валерій Самусь, за допомогу і просто вдалий і вчасний телефонний дзвінок, що став початком незабутніх вражень.
 
Захоплювалася Інна ГОНЧАР
1