Що відомо про керівника зовнішньої розвідки України?

Що відомо про керівника зовнішньої розвідки України?

13.06.2019, 16:15

Володимир Зеленський призначив Владислава Бухарєва головою Служби зовнішньої розвідки. 

Що відомо про керівника зовнішньої розвідки України

Владислав Бухарєв у минулому перебував на посаді Першого заступника Голови СБУ. Генерал-лейтенант. На момент призначення - народний депутат Верховної Ради України VIII скликання, очолив Службу зовнішньої розвідки України. Відповідний Указ № 391/2019 підписав 11 червня 2019 року Президент України Володимир Зеленський. Безпартійний. Включений до списку санкцій Росії.

 Владислав Бухарєв народився 14 березня 1969, в місті Лебедин на Сумщині. У 1992 році закінчив Київське вище військове інженерне училище зв'язку (кваліфікація - інженер-зв'язківець).

 Із серпня 1987 по червень 1992 року проходив службу в Збройних Силах. З червня 1992 по грудень 2007 - служба в органах СБУ на оперативних і керівних посадах.

 У грудні 2007 року його було призначено першим заступником Голови Державної податкової адміністрації України - начальником податкової міліції. Звільнився в березні 2010 року, після приходу до влади Віктора Януковича.

 Затим кілька років поспіль був помічником народного депутата України Андрія Кожем'якіна, у минулому заступника Голови СБУ - начальника головного управління по боротьбі з корупцією.

1 березня 2014 року в.о. президента України Олександр Турчинов призначив Владислава Бухарєва першим заступником глави СБУ - начальником головного управління по боротьбі з корупцією.

 У листопаді 2014 Владислав Бухарєв переміг на виборах по мажоритарці в Сумській області і став народним депутатом Верховної Ради України. Увійшов до складу фракції «Батьківщина».

 Член Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Голова підкомітету з питань боротьби з організованою злочинністю Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

 Владислав Бухарєв з дружиною Оленою навчався в одному класі, два останні роки навіть сиділи за однією партою. На другому курсі у них вже народився первісток Олексій. Пізніше народилася дочка.

 За період служби удостоєний багатьох державних і відомчих нагород:

 - Орден "За заслуги" II і III ступенів

 - Почесна грамота Верховної Ради України

 - Почесна грамота Кабінету Міністрів України.

 - Почесний знак Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Верховної Ради України "Честь, Мужність, Закон".

 - Нагрудний знак "Почесна зірка Служби безпеки України".

 - Почесний знак Служби безпеки України.

 - Відзнака СБ України - нагрудний знак "Хрест Доблесті" I і II ступенів.

 - Відзнака СБ України - нагрудний знак "За боротьбу з корупцією та організованою злочинністю".

 Має й інші відомчі відзнаки Служби безпеки України та державних органів влади.

Також він отримав медаль ФСБ Росії "За бойову співдружність". З приводу її Владислав Бухарєв ще в 2014 році давав коментар - його нагородили в 2004 році за участь в міжнародній операції по запобіганню переправлення великої партії наркотиків з країн Латинської Америки до Європи.

 В операції брали участь представники спецслужб і правоохоронних органів багатьох країн: США, Росії, Європи, Нікарагуа. У її результаті було ліквідовано низку наркокомбінатів. Також розкрито раніше невідомі засоби доставки і приховування наркотиків, заарештовано членів і лідера наркоугрупування, з обігу вилучено сотні кілограмів кокаїну.

 Владислав Бухарєв давно товаришує з нинішнім Президентом України Володимиром Зеленським. Протягом п'яти років Студія «Квартал 95» щорічно давала безкоштовні концерти в рідному місті Бухарєва.

 Владислав Бухарєв, як і Володимир Зеленський цінує тонкий гумор, вміє майстерно пожартувати.

 Колеги по службі відгукуються про нього, як про доброго опера і керівника, здатного результативно організувати роботу. Відзначається, що Бухарєв цінує своїх товаришів по службі і підлеглих. Багато хто з них досі працює з ним у якості помічників-консультантів.

1