Нова влада запланувала прибрати чернівецькі вулиці на 110 млн грн: хто освоюватиме потоки?

Нова влада запланувала прибрати чернівецькі вулиці на 110 млн грн: хто освоюватиме потоки?

16.01.2019, 22:10

«Чисті вулиці» по чернівецьки, або як планують використати 110 млн.грн. на прибирання вулиць м.Чернівці. у 2019 році?

Департамент житлово-комунального господарства нещодавно провів 2 тендери на виконання послуг по прибиранню та підмітанню вулиць м.Чернівці загальною вартістю понад 110 млн.грн. На нашу думку, за такого обсягу фінансування у 2019 році Чернівці повинні бути містом з чистими вулицями. Хто прибиратиме чернівецькі вулиці у цьому році?

Про це повідомляє Центр реформ та розвитку - Чернівці.

Близько 65 млн.грн. отримає КП «Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство» на утримання вулично-шляхової мережі (прибирання доріг) за розчистку 233 км доріг міста від снігу та прибирання 108 км доріг в літній період. Нагадаємо, що всього в місті 527км доріг. Хто відповідатиме за прибирання решти доріг міста?

На прибирання тротуарів та утримання газонів ДЖКГ під час проведення тендеру запланував виділити більше 45 млн.грн. Ця сума була поділена на 13 окремих лотів (перелік визначених ділянок вулиць, які мають прибиратись). Станом на сьогодні за підсумками проведених тендерів ДЖКГ укладено договорів на суму понад 15 млн.грн. Хто ж прибиратиме тротуари в Чернівцях?

Згідно інформації з укладених договорів – це:

ФОП Каленчук Марія Василівна (лот2 – 2,4 млн.грн, лот3 – 2,2 млн.грн, );
ТОВ «Єврокомунбуд» (лот 4 – 4,7 млн.грн.);
ПП «Порядок в домі» (лот 5 – 2,7 млн.грн., лот 7 – 2 млн.грн.);
ПП «Санітарія» (лот 9 – 1,3 млн.грн.).

Принагідно зазначимо, що по більшості інших лотів ці фірми були «конкурентами» по тендерах, а ЖРЕПи не змогли перемогти у цих тендерах через відсутність достатньої кількості працівників. Про ці та інші цікаві деталі прибирання чернівецьких вулиць буде далі…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фірма та підприємець з одним принтером поборолися за прибирання Чернівців за 1,3 млн грн: ЗМІ розповіли про махінації на тендері

СвÑ?Ñ?лина вÑ?д BukNews.

Нагадаємо, 16 січня 2019 року о 9.00 годині в малому залі Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради відбувся Круглий стіл по обговоренню Програми поводження з відходами у м. Чернівцях.

На круглому столі були присутні керівники підприємств, управлінських компаній, керівництво Департаменту житлово-комунального господарства, представники депутатського корпусу Чернівецької міської ради, журналісти, громадськість.

Під час круглого столу обговорили загальні проблеми санітарної очистки міста, санітарний стан майданчиків для збору твердих побутових відходів, необхідності збільшення кількості баків для сміття, у тому числі встановлення контейнерів для роздільного сортування твердих побутових відходів, розробку та прийняття програми поводження з твердими побутовими відходами.

Метою програми стане реалізація невідкладних та перспективних заходів щодо збору, видалення, знешкодження, утилізації твердих побутових відходів на основі сучасного вітчизняного та світового досвіду, правової, нормативної, техніко-економічної системи поводження з відходами.

Програма буде спрямована на поліпшення стану благоустрою м. Чернівці, охорони навколишнього природного середовища, санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, створення умов для залучення коштів бюджетів різних рівнів, інвестиційних та кредитних ресурсів, міжнародно-технічної допомоги.

Нагадаємо, згідно рішення Чернівецької міської сесії VII скликання від 25.01.2018 р. № 1108 статутний фонд МКП «Чернівціспецкомунтранс» збільшено на 8 млн.гр. і ці кошти будуть направлені в тому числі на закупівлю контейнерів для роздільного сортування сміття. Перша частина контейнерів для сортування твердих побутових відходів вже закуплена та в цьому році буде встановлена у визначених місцях в Чернівцях.

Круглий стіл проводиться у межах інформаційно-освітнього проекту «Академія сортування сміття», який реалізовується ГО «Буковинська медична громада» за підтримки Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” від Інституту «Республіка» та Національного Демократичного Інституту (NDI)»

1