Незважаючи на політичні перипетії в облраді Віталій Ткачук продовжує співати про кохання

Незважаючи на політичні перипетії в облраді Віталій Ткачук продовжує співати про кохання

27.12.2011, 16:05

Дует шансону Віталій Ткачук та Анна Даманська завершили роботу над своїм черговим кліпом на пісню «Листопад». Лірична та зворушлива композиція додасть особливого душевного настрою напередодні зимових свят. Нагадаємо, що відео композиція на цю пісню знімалась у кінці осені. Тому на відео можна побачити прекрасну чернівецьку осінь, яка зараз зігріє нас усіх теплом свого жовтого листя та м’яким не палким сонцем. У зйомках кліпу було задіяно акторів Чернівецького музично-драматичного театру, аби якомога краще передати емоції і переживання ліричних героїв. Переконатись у зворушливості пісні та витонченості
почуттів, які передали Віталій та Анна у пісні «Листопад» можна тут: http://www.youtube.com/watch?v=NGLljNJgEFU



І це не єдиний подарунок від Чернівецького ліричного дуету. Віталій Ткачук та Анна Даманська вирішили напередодні новорічно-різдвяних свят подарувати усім своїм шанувальникам, друзям, родичам та колегам чудовий музичний подарунок. Тому молоді і талановиті артисти записали ще одну пісню «А снег летит»: http://www.youtube.com/watch?v=TBgL8NQudg0 Гарний музичний ритм, прекрасні слова та як завжди чудові голоси Віталія й Анни, створюють особливий новорічний настрій. Ця пісня стане розкішним супроводом приготування до Нового року та святкування його у колі рідних та близьких людей.



КОМЕНТАРІ (18)

Класні кліпи!!! Молодці! Хоч хтось робить щось позитивне!!!
avatar

Андрій.

27 грудня 2011 14:59

Так це єдина людина, яка займається доброю справою

avatar

Макс

27 грудня 2011 16:33

Мені подобається іхня витонченість у піснях і кліпах. Тричі переглянув і три різних було враження - одне ліпше іншого ;)

avatar

маестро

27 грудня 2011 16:34

а гарно підкреслюються риси нашого краю - Прут, дворики...

avatar

Михай

27 грудня 2011 16:37

а гарно підкреслюються риси нашого краю - Прут, дворики...

avatar

Михай

27 грудня 2011 16:37

Перед Новим роком дійсно дуже хочеться свята, чуда. Але де їм взятися, крім кліпів. у нас же ж зеки рулять, сукі. То добре, що хоч кліпи є, і пісні гарні. Співай, Віталька, співай.

avatar

Юрік

27 грудня 2011 16:44

Я Вас підтримую. Дивіться як все просто скільки для щастя треба - гарну музику і романтичний настрій.

avatar

Юріку

27 грудня 2011 17:19

так те, що творилося в облраді не всім настрою на творчість прибавить. гарно є, Віталіку!

avatar

стороння особа

27 грудня 2011 17:35

бачив колись серію про Сімпсонів, де на президентських виборах всі раптом вирішили підтримати абсолютно недалекого й наївного маленького хлопчика. Так вже всіх задрали ті професійні фіальшиві політики, які ніби все знають, а насправді просто не відбулися як особистості у якомусь творчому ділі, особистому житті. От і компенсують те політикою. Збоченці!!! То до чого це я, що і у нас та тема може вистрілити. Люди можуть проголосувати за самого простого, але самого щирого чоловіка. Так їх задрали ті мудрагелі. Не знаю, чи Ткачук такий, бо особисто з ним не знайомий, але так хочеться світла і простого життя, гарного різдва і нового року. 

avatar

Перехожий

27 грудня 2011 17:50

віталік, сам написав перші вісім коментів?? позорняк!!! і як депутат, і як співак ти гівно! :))))))))))))))))))

avatar

пАклонніЦа :)

27 грудня 2011 18:04

все нормально. Якщо вам подобається співати, то співайте. Життя вас підштовхує, до свого щастя, до своєї радості. А людина, яка має свою радість, хоче радості й іншим. Ви правильно ве робите, не зважайте на всяку херню, що пишуть. Співати для людей, про те, що хвилює  - нормальна справа. Бажаю творчих успіхів і приємних знайомств

avatar

віталію

27 грудня 2011 18:36

Давай Виталя, шансон --   это жизнь.  Аня, умничка, голубка, успехов, успехов.

avatar

Андре

27 грудня 2011 19:37

Супер поете! Поклон вам большой!!! Спасибо за такой реально жизненый клип!!!
avatar

Нора

27 грудня 2011 21:09

А що українських пісень немає ? Спів Ганни чути, а його.... прости Господи, дійсно листопад ................ Але якщо є бабоси то буде не тільки срібло, але й золото. Такі тепер хренові часи настали))))))))))))))

avatar

Жанна

27 грудня 2011 21:29

Які співаки, такі й кліпи. Дешевий побутовий самодіяльний примітивний відеоряд до ніякої пісеньки. Хтось конкретно заробляє на лохах Віталікові і Ані.

avatar

режисер

28 грудня 2011 08:47

Які люди заздрісливі, пісня і кліп ПРЕКРАСНІ, кліп взагалі як маленьке кіно! В Чернівцях ще ніхто кращого кліпу не знімав! Браво вам!!!
avatar

Ванюша

28 грудня 2011 10:04

Повністю підтримую ПАКЛОННІЦУ, браво

avatar

Гість

30 грудня 2011 12:57

зла якась паклонніца. Що їй зробили, що вона так незнайомих людей ненавидить?

avatar

ще один гість

30 грудня 2011 21:08