'Народний фронт' вимагає публічно заслухати в парламенті інформацію щодо оборудок в оборонній сфері (відео)

"Народний фронт" вимагає публічно заслухати в парламенті інформацію щодо оборудок в оборонній сфері (відео)

12.03.2019, 13:45

"Народний фронт" закликає Тимчасову слідчу комісію з розслідування корупції в оборонній сфері терміново викликати до парламенту керівництво НАБУ, ГПУ, Військової прокуратури, СБУ та Державної фіскальної служби для надання інформації щодо оборудок, пов'язаних з "Укроборонпромом".

Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції Максим Бурбак.

"Корупція в обороні воюючої країни - це подвійне зло. Якщо зловживання в "Укроборонпромі" доведуть - винні мають бути справедливо і жорстко покарані", - заявив він.

"Нагадаю, що за ініціативи "Народного фронту" парламент минулого пленарного тижня вже ухвалив постанову про невідкладне розслідування зловживань в "Укроборонпромі". Ми розширили повноваження вже діючої ТСК з розслідування корупції в оборонній сфері. У цій постанові йдеться, що ТСК має провести публічне засідання за участю силовиків і слідчих органів. Окрім НАБУ, ми хочемо почути у парламенті інформацію від керівництва Генпрокуратури, Військової прокуратури, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби та ДБР",  - наголосив керівник фракції.

"Ми хочемо знати, чи підтверджуються факти зливу розслідування проти корупціонерів в "Укроборонпромі". Чи причетні органи по боротьбі з корупцією у вищих ешелонах влади до цих оборудок",  - підкреслив Максим Бурбак.

Він наголосив, що причетність новостворених антикорупційних органів до корупції вбиває залишки віри українців у справедливість.

"Чи розуміють це в органах по боротьбі з корупцією у вищих ешелонах влади, які давно перетворили на інструмент політичних маніпуляцій і темних оборудок? Чи розуміють вони можливі наслідки своїх дій? Ці органи створювали парламент і уряд для боротьби з корупцією, а не покривання корупції", - зазначив керівник фракції. 

1


КОМЕНТАРІ (3)

Що це Максимко плете? І говорить так, нібито з рота щось не вийняв.

avatar

Катя

12 березня 2019 14:58

По сененому забору упомянуть не забудьте!

avatar

12 березня 2019 17:52

 ти сука за кордон і наркоту дай відповідь. І за ліси не забудь. ЧиЯб корова мичала  а твоя б мовчала

avatar

Ян

12 березня 2019 20:50

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.