'Народний фронт' починає збір підписів за внесення змін до Конституції (відео)

"Народний фронт" починає збір підписів за внесення змін до Конституції (відео)

03.07.2018, 13:33

Фракція "Народний фронт" ініціювала збір 150 підписів народних депутатів України для внесення змін в Конституцію.

Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції Максим Бурбак.

"Члени нашої фракції вже підписались у цих підписних листах. Ми закликаємо усіх народних депутатів - долучайтеся до цієї ініціативи і починаємо публічне прозоре обговорення змін до Конституції",  - звернувся він до парламентарів. 

Максим Бурбак нагадав, що "Народний фронт" уже третій рік поспіль закликає розпочати публічне обговорення змін до Конституції. 

"Ми говоримо не про незначні зміни, а про цілісний документ, який відповідатиме сучасним викликам, що постали перед нашою державою. Насамперед, йдеться про виконання  волі  українського  народу - закріплення в Конституції мети членства в НАТО і Євросоюзі", - наголосив керівник фракції.

"Окрім того лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк, як ініціатор цих змін, виступив з пропозицією конституційних новацій, які дозволять нарешті чітко розподілити повноваження центральних органів влади та підвищити ефективність державного управління в Україні", - підкреслив Максим Бурбак. 

Він закликав  народних депутатів долучитись до дискусії навколо змін до Конституції. 

"Звертаюся до всіх демократичних сил у парламенті: долучайтеся до конкретної дискусії щодо конституційних змін! Ми виступаємо за прозорий процес обговорення. "Народний фронт" пропонує не лише внести в Конституцію євроатлантичну ясність, а й запровадити реальну  систему стримувань і противаг у владі", - резюмував керівник фракції.

 
Джерело: http://nfront.org.ua/news/details/narodnij-front-pochinaye-zbir-pidpisiv-za-vnesennya-zmin-do-konstituciyi
1


КОМЕНТАРІ (2)

Навозний Фронт на помилку історії!!!

avatar

Виборець

03 липня 2018 14:46

Навозний Фронт на помийку історії!!!

avatar

03 липня 2018 14:46

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.