Народний депутат Бурбак спільно з головою Хотинської РДА Допіряком прозвітували перед громадою Хотинського району (ОНОВЛЕНО)

Народний депутат Бурбак спільно з головою Хотинської РДА Допіряком прозвітували перед громадою Хотинського району (ОНОВЛЕНО)

26.02.2018, 09:46

Народний депутат України Максим Бурбак разом з головою Хотинської РДА Петром Допіряком сьогодні прозвітували перед громадою Хотинського району.

Сьогодні, 23.02.2018 голова райдержадміністрації Петро Допіряк в приміщені районного будинку народної творчості та дозвілля публічно прозвітував перед громадськістю району, депутатами районної ради, представниками органів влади, керівниками комунальних установ району, головами виконкомів міської та сільських рад, професійних спілок, представниками засобів масової інформації, громадської ради про діяльность Хотинсьої райдержадміністрації у 2017 році. Участь у заході також взяли: заступник голови облдержадміністрації Василь Гостюк, голови районних державних адміністрацій та депутати районних рад Чернівецької області.

Також, сьогодні вперше на Хотинщині про свою діяльність прозвітував народний депутат України Максим Бурбак від 204 округу.

- Повний Будинок культури, понад 500 місць та люди в проходах довели, що громада небайдужа, людей цікавить звіт та спілкування з представниками влади, - розповів Максим Бурбак. -  Були присутні також заступник голови Чернівецької ОДА Василь Гостюк, голови райрад та райдержадміністрацій зі всієї області. Такий звіт був вперше на Хотинщині. Ми показали реальні справи зроблені в 2017 році. Окремо прозвітував про діяльність парламентської фракції "Народний Фронт". 2 години звіту, велика кількість цифр, інформації та фото, але повна зала людей була до кінця. Отож, втомлений, але натхненний, і маю такі висновки: нам є про що звітувати, бо ми багато зробили і робимо попри зойки зрадофілів. І люди не байдужі до цього. Переконаний, такі звіти повинні пройти в усіх округах області та в районах. Влада повинна бути підзвітна!!!

З детальним звітом народного депутата Максима Бурбака можна ознайомитись тут.

Звітуючи перед виборцями, Максим Бурбак розповів, зокрема, про кількість ініційованих ним законів.

У 2017 році народним депутатом було ініційовано 35 законопроектів, з яких 7 були прийняті Верховною Радою.

Окремо народний депутат розповів про роботу в окрузі, зустрічі з громадянами та вирішення нагальних питань, з якими до нього звертаються виборці. Мова йшла також про роботу з Урядом для виділення коштів для соцекономрозвитку - для проведення ремонтів та завершення будівництва шкіл, лікарень та інших соціально-культурних об’єктів 204-го округу.

Світлина від BukNews.

 Під час свого звіту голова райдержадміністрації Петро Допіряк детально проаналізував роботу райдержадміністрації впродовж минулого року з усіх стратегічних напрямків, детально зупинившись на бюджетних питаннях, інвестиціях, реалізації проектів, соціальному захисті населення та на конкретних справах, що втілені в життя в галузях освіти, медицини, культури та спорту.

На завершення звіту, посадовець висловив слова вдячності всім, хто словом і ділом підтримував районну державну адміністрацію, і тим, хто відгукнувся на запропоновані ініціативи конкретними справами, у підтримці лікувальних закладів та багатьох інших великих і малих справ нашого повсякденного життя.

«В позитивних напрацюваннях минулого року є значна частина праці і народного депутата України Максима Бурбака, керівництва обласної державної адміністрації, депутатів районної ради, з якими у нас була конструктивна співпраця в інтересах жителів Хотинщини. Переконаний, що це допоможе всім нам досягти ще більш вагомих результатів у розвитку Хотинського району в 2018 році» - зазначив Петро Допіряк .

Після закінчення доповідей та перегляду слайдів, захід продовжився у форматі "Питання-Відповідь", тому усі бажаючі мали можливість задати питання, на які отримали вичерпні відповіді від голови райдержадміністрації Петра Допіряка та народного депутата України Максима Бурбака.

1


КОМЕНТАРІ (3)

avatar

Юрій Чорней

24 лютого 2018 14:14

зігнали бюджетників в холодну залу. Така повага до людей що навіть не думали протопити зал і ніхто не питає чому в робочий час чим привозили. Хай бурбак приверне це в сокирянах  слабо?? Чи всрався?

avatar

Опа

24 лютого 2018 17:15

Хотинчани в шоці, на деякий час відбулось повернення радянського союзу, зі сцени словесна діарея ні про що, з залу заготовки від підставних людей. І все це в "теплій обстановці" з паром з рота. Попередньо бюджетників зганяли під страхом звільнення, навіть с Сокирян клонів завезли. Люди намагались від сорому одне-одному в очі не дивитись, але те що побачили і відчули не забудуть і не простять ніколи. Бурбак з кодлом, прощавай ! Ти не бесарабець ні по крові, ні по суті. Ти нам чужий в усіх розуміннях.

avatar

Машина часу в дії

26 лютого 2018 10:00

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.