Найдорожчі чиновники - Савчук з Путильщини і Бескупський з Сокирянщини, найдешевші - Допіряк з Хотинщини і Придій з Глибоччини

Найдорожчі чиновники - Савчук з Путильщини і Бескупський з Сокирянщини, найдешевші - Допіряк з Хотинщини і Придій з Глибоччини

12.04.2018, 14:50

Стали відомі підсумки електронного декларування державних службовців – голів районних державних адміністрацій Чернівецької області, так званої «команди Фищука». До трійки лідерів за своїми заробітними платами, надбавками та преміями, які виплачуються з державного бюджету стали – голова Путильської РДА Микола Савчук, другим – голова Сокирянської РДА Петро Бескупський, а замикає трійку керівник Заставнівщини Юрій Кітар.

 Про це повідомляє БукІнфо. 

Що цікаво – жоден з цих «лідерів» за заробітками не може похвалитися якимись особливими соціально-економічними здобутками своїх районів за весь час керівництва.

Більше того, Петра Бескупського за провали в роботі та саботаж процесу децентралізації ось вже добрий рік вимагає звільнення народний депутат України Максим Бурбак.
 
Постійними скандалами і війною між гілками влади можуть «похвалитися» Микола Савчук з Юрієм Кітарем (з райрадою та міською радою відповідно).
 
Ще один діяч, за яким давно плаче відставка – голова Кельменецької РДА Віталій Швець у цьому списку зайняв порівняно скромне 8-ме місце. Але він, якщо відверто, й за це має бути дуже вдячним і щасливим та цілувати мешти за своє посадове збереження Фищуку – Кельменецький район єдиний в області, де не створено жодної об'єднаної територіальної громади (ОТГ), де лунають в ЗМІ постійні земельні та медичні скандали.

Врешті, до вашої уваги – повний перелік (за рейтингом) заробітних плат наших дорогих (в прямому сенсі) районних очільників. Висновки робіть самі, чи заслуговують вони на таке утримання:
Джерело: БукІнфо (с)
 
ДОВІДКОВО: 
 
Украина занимает 9 место по доле совокупных затрат государственного сектора в ВВП, которая составляет 50,95%.

Соответствующая информация содержится в исследовании Центра экономической стратегии.

Кроме Украины, среди развивающихся стран в первой десятке этого рейтинга располагаются лишь Ливия, где идет гражданская война, и Лесото, большинство населения которой работает в ЮАР.

При этом все остальные страны, входящие в ТОП-10 рейтинга, являются высокоразвитыми.

"В Украине государственный сектор имеет очень большие размеры – страна занимает девятое место в мире по доле государственных расходов в ВВП. При этом институциональная способность государства в Украине – ее способность эффективно управлять, регулировать экономику, сдерживать коррупцию и т.п. – является очень низкой, на уровне стран третьего мира", – говорится в исследовании. (ДЖЕРЕЛО ДОВІДКИ: https://www.segodnya.ua/)

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.