Наявність медикаментів чи медзасобів для лікування хворих на COVID-19 у чернівецьких лікарнях можна перевірити на карті коронавірусних закупівель

Наявність медикаментів чи медзасобів для лікування хворих на COVID-19 у чернівецьких лікарнях можна перевірити на карті коронавірусних закупівель

25.05.2020, 17:14

47,7 млн грн витрачено на медичні закупівлі на Чернівеччині

Українцям представили Карту коронавірусних закупівель. Її створила громадська організація “Антикорупційний штаб”.

Наразі кількість випадків захворювань на Чернівеччині  – 3083 (станом на 25.05). Та чи достатньо медичних засобів за лікування хворих на COVID-19? 

На просторах інтернету можна знайти безліч статей про платне лікування від коронавірусу. Тому для уникнення таких ситуацій  було розроблено Карту коронавірусних закупівель, на якій можна перевірити наявність усіх необхідних медичних засобів будь-якого медичного закладу України.

Зокрема, на Чернівеччині було закуплено на 47,7 млн грн. У порівнянні,  у сусідніх областях сума закупівель приблизно однакова – 45,9 млн грн на Хмельниччині та 54 млн грн на Тернопільщині.

Найбільший замовник – Комунальне некомерційне підприємство "Міська лікарня №1" Чернівецької міської ради.

Дані Карти оновлюються в онлайн-режимі та охоплюються усю Україну. 

Також, у разі, якщо лікарня стверджує, що тих чи інших засобів не має, кожен може перевірити це на карті або подати скаргу на сайті.

З Карти  також можна дізнатися: 

  • що і на яку суму закуповувала ваша лікарня;

  • залишити скаргу щодо недостовірності інформації.

наявність тих чи інших медикаментів чи медичних засобів. 

Тому ГО “Антикорупційний штаб” закликає перевіряти закупівлі на Карті, щоб не оплачувати самостійно своє лікування! Пам’ятайте – лікування від COVID-19 має бути безкоштовним! 

Карта доступна за посиланням: https://covid.shtab.net/

Додатково: 

Антикорупційний штаб – громадська організація, створена у 2014 році. ГО “Антикорупційний штаб” розробляє цифрові інструменти, які підвищують спроможність громадян контролювати прозорість та ефективність роботи органів місцевої влади. Метою Антикорупційного штабу є запобігання і протидія корупції, а також зменшення толерантності до корупції серед населення. 

Проєкт фінансується за підтримки міжнародного фонду “Відродження”

 

1