На Буковині податківець і прикордонник порушили норми антикорупційного законодавства

На Буковині податківець і прикордонник порушили норми антикорупційного законодавства

10.11.2017, 19:02

Працівники Управління захисту економіки в Чернівецькій області ДЗЕ Нацполіції України за погодженням з прокуратурою Чернівецької області склали протоколи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, стосовно двох посадовців, які вирішили, що не обов’язково повідомляти НАЗК про суттєві зміни у майновому стані.

Так, підполковник податкової міліції придбав автомобіль 2013 р.в. вартістю, що перевищує 50 прожиткових мінімумів громадян (307 тисяч гривень) та «забув» в десятиденний термін з моменту придбання рухомого майна внести зміни до Декларації, як того вимагає Закон України «Про запобігання корупції».

Аналогічне правопорушення вчинив і полковник прикордонної служби. Він придбав автомобіль 2017 р.в. за 466 тисяч гривень, про що несвоєчасно повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції.

Відносно обох вищезазначених посадовців складено протоколи про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією, за ч. 2 ст. 172-6 (Порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Адміністративні протоколи у встановленому порядку скеровано до суду. 

За вчинені діяння посадовцям загрожує накладення штрафних санкцій в розмірі 1700 гривень та можливе звільнення з роботи.

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.