На торжестві патріарха Кирила Янукович доручив представляти себе  Юрію Бойку

На торжестві патріарха Кирила Янукович доручив представляти себе Юрію Бойку

02.10.2011, 22:11

Патріарх московський Кирило нагородив українського бізнесмена Дмитра Фірташа і міністра енергетики Юрія Бойка орденом РПЦ преподобного Серафима Саровського другого ступеня за сприяння у відродженні Свято-Троїцького собору на Буковині.
Крім того, московський патріарх подякував і українському президенту Віктору Яуковичу.

«Висловлюю подяку президенту Януковичу за його сприяння у зведенні Свято-Троїцького собору. На жаль, обставини важливі, і Віктор Федорович не мав можливості бути на літургії. Він доручив представити себе на цьому торжестві Юрію Бойку. Ми сьогодні молилися за президента України, щоб Господь дав йому здоров'я, мудрості та все необхідне для несення великої відповідальності зі творення Української держави і підвищення духовного й матеріального рівня життя людей», — сказав Кирило у своєму зверненні до віруючих в Свято-Троїцькому соборі.

У богослужінні в Свято-Вознесенському монастирі в селі Банчени (Герцаївський район, Чернівецька область) сьогодні брали участь до 10 тис. людей. Приїзд московського патріарха Кирила був приурочений до освячення Свято-Троїцького собору монастиря. За матеріалами: УНІАН

Фото прес-служби Чернівецької ОДА