На Буковині затримали начальника сектору Державної міграційної служби під час отримання 7800 гривень за видачу закордонного паспорта

На Буковині затримали начальника сектору Державної міграційної служби під час отримання 7800 гривень за видачу закордонного паспорта

26.02.2019, 16:20

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Хмельницькому, спільно з оперативними співробітниками Управління СБУ в Чернівецькій області задокументували факт вимагання та отримання неправомірної вигоди начальником сектору Чернівецького міського відділу Державної міграційної служби України.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець налагодив механізм отримання неправомірної вигоди від громадян за прискорення процесу видачі біометричних паспортів для виїзду за кордон.

Правоохоронці затримали посадовця у службовому кабінеті після отримання майже восьми тисяч гривень за «позачергову» видачу шести закордонних паспортів.

Посадовець отримав від особи 7800 гривень за пришвидшення оформлення паспорта для виїзду за кордон.

Процесуальне керівництво кримінального провадження здійснює Генеральна прокуратура України.

Посадовця затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди (ч. 3 статті 368 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини затриманому загрожує позбавлення волі терміном від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади строком до 3 років.

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.