На Буковині  затримала посередника, який передавав сільському голові частину хабара  за став і земельну ділянку під ресторан

На Буковині затримала посередника, який передавав сільському голові частину хабара за став і земельну ділянку під ресторан

06.04.2015, 16:19

На Буковині  СБУ викрила протиправну діяльність сільського голови - хабарника.

 У Чернівецькій області співробітники Управління СБ України викрили на хабарництві сільського голову, який вимагав неправомірну вигоду від підприємця.

Посадовець вимагав 15 тисяч доларів США за передачу в оренду ставу та земельної ділянки для будівництва ресторанного комплексу. Посередником у переговорах та отриманні грошей був син сільського голови.

1 квітня співробітники СБУ спільно з працівниками прокуратури Чернівецької області затримали посередника під час передачі першої частини хабара в розмірі 5 тисяч доларів США.

Обласною прокуратурою стосовно зловмисників розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

 Про це повідомляє прес-служба УСБУ в Чернівецькій області.

1