На Буковині викрито начальника одного з управлінь водних ресурсів річок під час одержання хабара

На Буковині викрито начальника одного з управлінь водних ресурсів річок під час одержання хабара

04.05.2018, 21:53

4 травня 2018 року слідчими військової прокуратури Чернівецького гарнізону за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками «К» Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області, в рамках контролю за вчиненням злочину, задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди заступником начальника Бассейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сівер за посередництва екс-голови органу місцевого самоврядування.

Кошти у розмірі 17 тис доларів США призначалися за сприяння в одержанні дозвільних документів на видобуток органічного добрива «Сапропель» на водних об’єктах Кельменецького району Чернівецької області. 

Другу частину хабара у розмірі 15 тис доларів США виявлено та вилучено під час проведення огляду місця події.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посередник, задіяний у передачі хабара в 15 тисяч доларів, помер від серцевого нападу на місці скоєння злочину

Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії. За результатами їх проведення будуть вирішені питання щодо затримання посадовця в порядку ст. 208 КПК України, повідомлення йому про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (надання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

 Прес-служба військової прокуратури Західного регіону України

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.