На Буковині ще один голова райдержадміністрації попався на агітації за сина Папієва

На Буковині ще один голова райдержадміністрації попався на агітації за сина Папієва

10.09.2012, 00:14

Ще один Голова районної державної адміністрації агітував за кандидата в народні депутати України в 204 окрузі від Партії регіонів Артема Семенюка. Цього разу до своїх колег приєднався голова Заставнівської РДА Василь Копчук.

У суботу 08 вересня він разом з Артемом Семенюком відвідав с. Кадубівці (Заставнівський район, Чернівецька область). Серед присутніх більшість традиційно для подібних зустрічей за участі Артема Семенюка становили працівники бюджетної сфери. Голова РДА Василь Копчук декілька раз впевнено звертався зі сцени до «присутніх в залі педагогів». Зустріч розпочалася об 11.30, тоді як на оголошенні, яке висіло біля входу до Будинку культури (фото додається), був зазначений час 9.30. Спостерігач ОПОРИ зафіксував основні моменти на відео (на жаль, відео поганої якості, адже знімалося з далекої відстані).

Короткий опис відео:

Голова Заставнівської РДА Василь Копчук під час зустрічі з виборцями в Будинку культури с. Кадубівці (Заставнівський район, Чернівецька область) особисто представив присутнім кандидата від Партії регіонів у 204 виборчому окрузі Артема Семенюка, висловивши при цьому власну думку, що молодий кандидат Артем Семенюк буде непоганим депутатом і турбуватиметься про мешканців і округу, і району, і села. При цьому голова РДА повідомив присутніх про позитивні зміни, що вже відбуваються в житті громади району, які відбуваються саме завдяки клопотанням Артема Семенюка, як депутата Чернівецької Обласної ради.

Нагадаємо, що на зустрічах Артема Семенюка з виборцями були присутніми три інші Голови РДА, про що ОПОРА повідомляла раніше:

Таким чином Голови РДА всіх чотирьох районів, що входять до 204 виборчого округу, брали учать в проведенні зустрічей кандидата Артема Семенюка з виборцями.

За коментарями звертайтесь:

Назар Тимощук,

координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області,

063 628 67 71, n.tymoshchuk@opora.org.ua

Прес-секретар Чернівецького представництва Громадянської Мережі ОПОРА,

Григорій Сорочан

063 628 67 72, g.sorochan@opora.org.ua

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.

1