На Буковині проводять обшуки у квартирах, одна з яких належить Фищукам, офісах, на базах, які, можливо, мають відношення до контрабанди, - 'Час'

На Буковині проводять обшуки у квартирах, одна з яких належить Фищукам, офісах, на базах, які, можливо, мають відношення до контрабанди, - "Час"

06.03.2018, 10:53

Як передбачала газета «Час», губернатор Фищук таки буде мати великі проблеми, які йому створили свати і зять.

Сьогодні вранці розпочалися обшуки у квартирах, офісах, на базах, які, можливо, мають відношення до контрабанди. Як з’ясувалося, одна із квартир належить Фищукам.

Обшуки проходять у Чернівцях, Кам`янці та Черепківцях Глибоцького району.

Слідчі дії проводять правоохоронні органи Чернівців та столиці.

Зараз слідчі дії тривають у митних брокерів. Про це повідомив з місця події Петро Кобевко. 

– Наразі перевіряють офіс 14 по вул. Головній, 265,в. Говорять, що цей офіс належить свасі Фищука Валентині Лішук.

Чи є вона зараз на місці з’ясувати кореспонденту не вдалося, бо перед ним зачинили двері, так як він є стороння людина. Тобто журналісти - це сторонні люди.

– Телефон Олександра Фищука також не відповідає. Де він перебуває мені не відомо, - каже Петро Кобевко. - У квартирі Фищука обшук завершено. Слідкую за подіями й надалі.

Під час обшуків, які проводять правоохоронці України у житлових будинках, квартирах, офісах, на складах і в гаражах сватів,зятя і родини губернатора Фищука знайдені речі. Про них слідчі не говорять жодного слова. Одне вдалося дізнатися, що слідчі з сусідньої Тернопільської області. Прокуратура Чернівецької області також дивиться за тим, як ведеться слідство. СБУ також причетне до всього.

Як нам вдалося взнати, управління захисту економіки проводило слідчі дії.

Окрім цього в одному із районів області у гаражах знайдено арсенал стрілецької зброї: автомат, кулемети, набої, гранати та ін..

Чи має це відношення до тих проблем, які має губернатор – ще не відомо!

Крім цього, як повідомляв сайт БукІфно, днями прокуратурою Чернівецької області до єдиного реєстру досудових розслідування внесено відомості щодо відкриття кримінального провадження відносно Івана Ліщука, який є сватом діючого голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука.

У прес-службі управління захисту економіки в Чернівецькій області molbuk.ua підтвердили інформацію про те, що співробітники відомства проводять обшуки, проте більш детальну інформацію пообіцяли надати згодом.

Водночас у прес-службі Головного управління Нацполіції в області molbuk.ua  зазначили, що їхні представники сьогодні не проводять обшуки.

Фото: БукІнфо

Джерело: chas.cv.ua

1


КОМЕНТАРІ (1)

Уперед, пошуковці! Злодюг -- на нари! Місце ще є.

avatar

міхал

06 березня 2018 22:52

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.