«Минуле та майбутнє Буковини» (фото вихідного дня)

«Минуле та майбутнє Буковини» (фото вихідного дня)

14.07.2019, 18:08

Одразу троє кандидатів у народні депутати України зустрілися на зборах громади Мамаївської ОТГ.

Почесними гостями громади виявилися колишній народний депутат України, голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук, чинний народний депутат України Іван Рибак та кандидат у народні депутати України Іван Тичина.  

- Зустрівся з опонентами: І.Рибак та О.Фищук, - написав Іван Тичина на своїй сторінці у ФБ. - Провели гарний дискурс:) P.S. Назва до фото знайшлась сама по собі: «Минуле та майбутнє Буковини»:)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Те, що Красноїльську наобіцяв, але так і не виконав Фищук, готовий зробити Іван Тичина

Поки Фищук "засівав" тільки свій округ, програла вся Кіцманщина: медпрацівники центральної райлікарні розповіли Івану Тичині про свої проблеми

 ДОВІДКОВО:

«Важковаговик» буковинської політики, колишній нардеп і ексголова Чернівецької ОДА Олександр Фищук вирішив балотуватися на «рідному» окрузі №202, від якого уже потрапляв до парламенту в 2012 році. Щоправда, цього разу його висунула у кандидати не «Батьківщина», як у 2012 році, а партія «Сила і честь» Ігора Смешка.

Усі чинні народні депутати, обрані за мажоритарними округами Чернівецької області, знову подали свої кандидатури на тих же округах, зокрема, Іван Рибак.  Щоправда, тепер усі вони одночасно стали самовисуванцями.

1