Михайло Грицкан презентував неофіційний гімн міста Чернівці

Михайло Грицкан презентував неофіційний гімн міста Чернівці

06.10.2019, 15:09

 Заслужений артист України буковинський співак Михайло Грицкан оригінально привітав з Днем міста Чернівці

 Спеціально до Дня міста Чернівці Заслужений артист України Михайло Грицкан презентував свою авторську пісню «Чернівці». У жилах співака тече буковинська кров, адже він народився в Чернівецькій області, тут навчався і виріс. Саме любов до батьківського краю надихнула Михайла на створення надзвичайно проникливої пісні про рідне місто.

 5 жовтня Михайло перебував з концертним виступом на Полтавщині, однак за словами співака - його серце у цей день було в рідних Чернівцях.

 «Навіть за сотні кілометрів моє серце сьогодні все одно в рідних Чернівцях. Моє улюблене місто, всі найприємніші моменти мого життя пов‘язані з тобою. Ця пісня - мій подарунок тобі! З днем народження, Чернівці!» - поділився Михайло Грицкан у соцмережах.

 На своїй фейсбук-сторінці артист опублікував оригінальне відео-привітання для Чернівців. Повертаючись з гастролей, за кермом Михайло виконує свою нову пісню.

Відео миттєво розлетілось мережею і викликало справжній ажіотаж серед буковинців:

 «Це був би чудовий гімн міста Чернівці. Браво, Михайле!»

«Супер-пісня, супер-виконавець... Зі святом мої дорогі Чернівці і чернівчани, щастя вам, добра, миру та процвітання!»

«Дякую за таку гарну пісню про рідне місто. Ви супер, так тримати. І Вас зі святом. Чекаємо з концертом у Чернівцях»

Нагадаємо, що вже 10 жовтня в Житомирі стартує осіння частина Всеукраїнського концертного туру Михайла Грицкана «ОБІЙМУ».

1