Вперше у Чернівцях: Музично-поетичний перформанс від органістки Аврори Бааль та Емманюеля Плентеля

Вперше у Чернівцях: Музично-поетичний перформанс від органістки Аврори Бааль та Емманюеля Плентеля

01.04.2019, 13:30
У Чернівці 22 квітня в рамках року французької мови в Україні приїдуть швейцарська органістка Аврора Бааль та сценічний декламатор із Франції Емманюель Плентель! 

Музиканти підготували нетипову органну програму: на найбільшому в країні органі звучатимуть твори композиторів Швейцарії, Канади, Франції, Марокко та Бельгії, серед яких шедеври Е. Саті, А. Онеґґера, О. Мессіана. Доповнить їх декламація поезії від Еммануеля Плентеля — французького митця, відомого своїми експериментами з мелодією та словом. 

Емманюель Плентель разом із симфонічними оркестрами та театрами створює музично-поетичні постановки для сцен усієї Європи. Зі своїм фортепіанним монологом він виступав у Саудівській Аравії та Ізраїлі.
 
Аврора Бааль — вивчала фортепіано, орган та теорію музики у французькому Ліоні, а пізніше здобула ступінь магістра у відомій швейцарській музичній академії Schola Cantorum Basiliensis зі спеціалізацію на 15-19 століття. Зараз на своїх концертах та різноформатних музичних проектах вона майстерно поєднує шедеври давньої музики із творами сучасних експериментальних композиторів.
 
Емманюель Плентель та Аврора Бааль вперше відвідають Чернівці. Почути їх можна 22 квітня о 18:30 у Чернівецькій обласній філармонії.
 
ЩО: Музично-поетичний перформанс від Аврори Бааль та Емманюеля Плентеля
 
 
КОЛИ: 22 квітня, 18:30
 
ДЕ: Чернівецька обласна філармонія, вулиця Чайковського, 10
 
Організатори концерту — українсько-швейцарська асоціація Галіціана Скола Канторум та Посольство Швейцарії в Україні.  
1