Мунтяну, якого відсторонили від посади, ніхто з депутатів не збирається оголошувати недовіру, натомість Осачуку, щодо якого немає жодних кримінальних проваджень, пропонують, -  думка

Мунтяну, якого відсторонили від посади, ніхто з депутатів не збирається оголошувати недовіру, натомість Осачуку, щодо якого немає жодних кримінальних проваджень, пропонують, - думка

26.07.2020, 14:33

Директор Буковинського центру виборчих технологій Ігор Баб’юк у коментарі molbuk.ua висловився щодо проекту рішення депутата облради Віталія Мельничука щодо висловдення недовіри голові Чернівецької ОДА Сергію Осачуку.

"Висловлення недовіри будь-якому посадовцю – це право депутатів. Та для цього вони повинні мати дуже чіткі підстави. На сьогодні, наскільки мені відомо, проти Сергія Осачука не відкрито жодного кримінального провадження. Не говорячи й про те, що немає жодних судових рішень щодо нього. Я вважаю, що підставою для недовіри голові ОДА мають бути чіткі причини. Те, що висловлює заступник голови облради Віталій Мельничук, поки що має вигляд лише особистої думки, незважаючи на те, що вона базується на документах і рішеннях. Думаю, поки не скажуть своє слово компетентні органи, говорити про відставку чи навіть про усунення посадовця зарано.

Зверніть увагу – голову облради, якому інкримінують отримання неправомірної вигоди, а це найбільший злочин посадовця такого рівня, відсторонили. Однак ніхто з депутатів не збирається оголошувати йому недовіру. Натомість Осачуку, щодо якого немає жодних кримінальних проваджень, планують оголосити. Поки це має вигляд політичного піару", – повідомив Ігор Баб’юк.

1