Маніпулятор з комплексом Наполеона, кожний день перебування якого на захопленій посаді приносить місту незворотню шкоду: головний архітектор Чернівців написала відкритого листа Продану

Маніпулятор з комплексом Наполеона, кожний день перебування якого на захопленій посаді приносить місту незворотню шкоду: головний архітектор Чернівців написала відкритого листа Продану

14.11.2018, 14:57

Відкрите звернення до Продана Василя Сафроновича.

Шановний виконуючий обов’язки очільника міста Чернівців!

Сьогодні вранці Ви повідомили, що готові підписати розпорядження міського голови про мою відпусту без збереження заробітної плати на три дні, заява на яку була написана та подана до відділу з питань кадрової роботи ще 05.11.2018р. Тобто, Вам потрібно аж дев’ять днів для прийняття простого рішення, передбаченого трудовим законодавством.

Ви думаєте, що протермінувавши розпорядження Ви завдали мені шкоди? Ні, адже Ви ще раз показали своє справжнє обличчя маніпулятора, який відкрито демонструє своє відношення до міської інтелігенції, галузевих спеціалістів та простих людей. Всі ті, хто не з Вами, той проти Вас? Можливо, досить вже ділити людей на «чорних» та «білих»? Місто – не шахова дошка, і кожний день Вашого перебування на захопленій посаді приносить місту незворотню шкоду.

Моя відсутність як члена журі на Всеукраїнському молодіжному архітектурному фестивалі ARCHIVISION, заснованого компанією КНАУФ разом з архітектурними бюро, компаніями-партнерами, під патронатом Національної Спілки Архітекторів України, не вплине на відношення організаторів особисто до мене, як до фахівця, крім того моя думка буде врахована в режимі он-лайн.

Однак, Ви ще раз підтвердили, що Ваш основний намір – зробити з міста «резервацію» закритого типу. Хто Ви такий? Успішний політик? Ні – жодної згадки про Вас на рівні України. Успішний керівник? Ні – жодного нового рішення не прийнято за три місяці, Ви реалізовуєте все те, що започаткував Олексій Павлович Каспрук.

О 12:30 год. сьогодні мені повернули мою заяву без розгляду… Таке відношення викликає до Вас неповагу. Ви хочете керувати містом і думаєте, що маєте команду? Члени Вашої команди висловлюють мені особисту підтримку в ситуації, яку Ви створили навколо мене, а це означає, що людська совість не продається.

У Вас проглядаються ознаки «Комплексу Наполеона». Не набирайте формальних підстав для резонансних подій в майбутньому. Ваша поведінка неприпустима та цинічна до окремих посадових осіб і Ви публічно порушуєте права людини. Хочу нагади, що Ви особисто несете відповідальність перед громадою за висловлювання, які прямо та опосередковано вже призвели до розпалення ворожнечі та негативного ставлення населення до окремих структурних підрозділів міської ради.

Ви фактично провокуєте до фізичного насильства і протистояння в місті, оскільки саме Ваші слова в переважній мірі формують громадську думку. Ви систематично висловлюєте необґрунтовані образливі міркування, які принижують людську честь і гідність та підбурюєте до дискримінації та ворожнечі.

Розумію, ми станемо свідками Вашої бездіяльності та безвідповідального ставлення до виконання своїх посадових обов’язків, але це не знищить остаточно діючий статус міста, який частково і моїй особистій праці на посаді головного архітектора, виділяло місто Чернівці серед інших міст.

Ще раз закликаю Вас, вгамувати свою агресію та налаштуватися на роботу в законному руслі в якості керівника, а не реформатора сумнівного напрямку, так як Чернівчани оцінюватимуть результати роботи а не кількість відеороликів за Вашою участю в ЗМІ.

Наталія Хілько

1


КОМЕНТАРІ (4)

Её гонят в Дверь а она в окно...такая гоноровая была...помнится как-то на сессии готова была каспруку заяву на увольнение в течении пяти минут или это был блеф . Был город и до Хилько будет и после ... никто и не вспомнит ..

avatar

Сатана

14 листопада 2018 15:37

Голословные и огульные завления  Н.Хилько еще раз подтверждают ее весьма склочный и конфликтный характер. Как специалист - никаких выдающихся заслуг в ее послужном списке нет и не будет

avatar

Андрей

14 листопада 2018 19:04

та то мостіпака енд карімова накалякали цю херню . Хілько далеко до такого сленга

avatar

Сірман

14 листопада 2018 19:08

Нічого ото виберуть нашу Юлічку у призідєнти тоді всім цим проданам яцейнюкам і астальним прихвостням буде поташ, зуб з пратеза даю!

avatar

Вуйко з Gear

14 листопада 2018 22:18

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.