Максим Бурбак: Землю ОТГ!

Максим Бурбак: Землю ОТГ!

12.02.2018, 21:36

На Буковині розпочинається інвентаризація земель за межами населених пунктів.

10 лютого в Чернівецькій ОДА за участю голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука, заступника голови облдержадміністрації Василя Гостюка, народного депутата Максима Бурбака, начальника Головного управління Держгеокадастру в Чернівецькій області Юрія Ватаманюка відбулося урочисте підписання Меморандуму щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення з державної в комунальну власність об’єднаних громад.


Як повідомляє прес-служба ОДА, сторони підписання – Головне Управління Держгеокадастру у Чернівецькій області та об’єднані територіальні громади, при цьому координацію здійснює обласна державна адміністрація.

Олександр Фищук у своєму виступі звернувся до представників ОТГ області: «Ми всі розпочали дуже добру справу – це передача сільськогосподарських земель за межами населених пунктів із власності державної в комунальну власність ОТГ. Уряд прийняв вольове рішення про передачу земель з державної у комунальну власність ОТГ і передбачив фінансування з державного бюджету на інвентаризацію та передачу земель».

Посадовець подякував головами об’єднаних громад за їх активність та бажання рухатись вперед в рамках просування реформи децентралізації.

Наступним кроком Уряд планує на основі підписаних меморандумів, якими визначається площа земель, котра передається з державної власності у комунальну, визначити суму коштів, необхідних для проведення землевпорядних робіт.

1