«Львівські круасани», де отруїлися гості Чернівців, не перевіряли 2,5 роки, оскільки власники не зареєстрували заклад у Держпродспоживслужбі

«Львівські круасани», де отруїлися гості Чернівців, не перевіряли 2,5 роки, оскільки власники не зареєстрували заклад у Держпродспоживслужбі

16.03.2019, 11:24

8 березня після сніданку у закладі «Львівські круасани» до лікарні потрапили 5 людей. Чотирьом діагностували сальмонельоз. Кав’ярню закрили, видали їй припис та зобов’язали виправити всі порушення протягом 10 днів. Потім «Львівські круасани» чекає повторна перевірка.

Відсутність записів про дезінфекцію, медичних книжок у працівників, чистоти робочих інструментів, ножів та обладнання, невчасно викинуті відходи та неправильне їх зберігання – це частина порушень, які зафіксували інспектори Держпродспоживслужби у кав’ярні «Львівські круасани». Про це в програмі «Тема дня» на телеканалі UA: Буковина повідомив начальний головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гості Чернівців отруїлися у кафе “Львівські круасани”

За словами Олександра Александрюка, бактерії групи кишкової палички було виділено на роздільних дошках, блендерах, підсобному столі, сендвіч-мейкері, столі для відпуску продукції, полицях для зберігання джемів, тарілках, ручках вбиральні, вагах та слайдері.

Окрім цього, кав’ярня «Львівські круасани» не проходила перевірку протягом 2,5 років, оскільки власники не зареєстрували заклад у Держпродспоживслужбі.

«Заклад харчування згідно закону "Про безпечність та якість харчових продуктів" повинен бути зареєстрований у Держпродспоживслужбі. Цей заклад був незареєстрований і впродовж останніх 2,5 років ми їх не перевіряли. Відсутність цієї реєстрації є порушенням, згідно закону власнику пишуть припис і надають термін 10 днів, аби він зареєструвався», ? розповів Олександр Александрюк.

Якщо заклад зареєстрований у Держпродспоживслужбі, він підлягає плановій перевірці один раз на два роки. Наразі закладу «Львівські круасани» дали 10 днів для ліквідації всіх порушень.

«Через десять днів ми проведемо там повторну перевірку аби побачити, чи вони щось там зробили, чи не зробили. Якщо нічого не зроблено, ми подамо до суду, і він продовжить термін закриття цього закладу. Якщо вони виконають наші вимоги, то буде проведена позапланова перевірка, будуть знову відібрані змиви і тоді вони почнуть свою роботу», ? сказав Олександр Александрюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція Буковини розслідує масове отруєння у Чернівцях

1


КОМЕНТАРІ (2)

Пане Лазарєв, я ж вам радив роботою займатись, а не "роз'яснювати" у ФБ. От не перевіряли, не вивчали, а "круасани", що хотіли те і витворяли на території, за яку ви відповідаєте "головою" і посадою. А тепер "роз'яснюйте" далі...

avatar

Юрій

16 березня 2019 15:20

в Сохо стан ще май жалюгідний ... Лазарєв перевірте це страхіття ! Докі не піздно !

avatar

Сатана

16 березня 2019 18:08

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.