Львів закуповує 150 великих автобусів, 50  тролейбусів, 30 трамваїв: Андрій Садовий розповів, як у Львові вирішують питання перевезення пасажирів

Львів закуповує 150 великих автобусів, 50 тролейбусів, 30 трамваїв: Андрій Садовий розповів, як у Львові вирішують питання перевезення пасажирів

13.06.2018, 16:51

Львівський міський голова Андрій Садовий заявив, що пасажирські перевезення перестали бути рентабельним бізнесом для приватників, тому перебирає пасажирські перевезення під контроль міста. 

Він сказав, що наразі перевезення пасажирів громадським транспортом не є настільки рентабельним бізнесом, щоби приватні перевізники могли вкладати у це гроші.

"Ми вирішили йти класичною схемою, і перебирати цей ринок управління містом. Цього року ми купуємо 150 великих автобусів, купуємо 50 великих тролейбусів, беремо 30 трамваїв. У наступному році будемо йти такою самою дорогою, щоби максимально вплив лишався за містом. Щоби ринок, який має працювати, як годинник", - сказав Садовий.

"Приватний перевізник сьогодні їде, а завтра скаже: "Я стомився". І що ти йому зробиш? Ким ти його заміниш? Тому я вважаю, що це має бути зона відповідальності міста. І тут треба припиняти експерименти", - додав міський голова Львова.

Мер міста розповів про роль приватних перевізників і кредитні кошти.

Докладніше на відео:

 Мер Львова Андрій Садовий розкритикував позицію депутатів Чернівецької міськради, які відмовляються ухвалювати рішення про закупівлю громадського транспорту для Чернівців за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.

Про це він заявив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання журналіста щодо тези про "кредитне ярмо", яку часто висловлюють депутати у Чернівцях, передає кореспондент molbuk.ua

"Та яке може бути кредитне ярмо, якщо ви берете позику на 13-20 років і за цей час гроші інфлюють? Інфляція, вартість матеріалів зростає. З кожною позикою ви берете гранти, які вам дають. Людина вже сьогодні матиме якісний сервіс, і не буде чекати його через 10 років", - додав Садовий.

Він повідомив, що нещодавно Львів за кошти європейських партнерів закупив смарт-дошки для усіх шкіл міста.

"Зараз я дав команду купити в кожну школу ще по дві. Тобто, коли на тих дошках роблять уроки фізики, хімії, інформатики, ти закохуєшся в цей предмет. Так, можна сказати: "Нема грошей, треба почекати". Чого? Коли діти будуть пенсіонерами, тоді? Те, що можна зробити сьогодні, робіть сьогодні. І негайно!", - сказав Садовий.

Джерело: molbuk.ua

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.